Ázerbájdžán – Portugalsko 0:2 (kon.) | Albánie – Bosna 0:1 (kon.) | Wales – San Marino 4:0 (kon.)
Irsko – Rumunsko 0:1 (kon.) | Malta – Řecko 0:4 (kon.) | Rusko – Dánsko 0:2 (kon.)
Slovinsko – Bulharsko 2:1 (kon.) | Norsko – Izrael 1:3 (kon.) | Turecko – Polsko 1:0 (kon.)
Moldavsko – Finsko 1:0 (kon.) | Srbsko – Sev. Irsko 3:1 (kon.) | Německo – Faerské ostrovy 3:2 (kon.)

Rohové kopy – 1:3 (18:33:33)

Dánové vyhrávají v Rusku 0:2 a v čele tabulky skupiny 2 střídají právě svého dnešního soupeře. Rusové v pátém utkání kvalifikace utrpěli vůbec svou první porážku. O osudu zápasu rozhodl úvod druhého poločasu, kdy se Dánové během tří minut hned dvakrát prosadili. Nejprve se po dlouhém autu Knudsena trefil hlavou Jønsson a o chvíli později zakončil akci Poulsena střelou do odkryté brány Brock-Madsen. Domácí mohli několikrát snížit, aktivní byl především Mirančuk, ale jeho střely bránu většinou o kousek míjely.

90+3
    Dánsko dohrává utkání na ruské polovině. Nyní budou hosté vhazovat.

90+1
    Domácí by chtěli vstřelit alespoň čestný gól. Ve vápně se uvolnil Manzon, ovšem jeho přízemní střela byla jen kořistí pro Jacoba Jensena.

90+1
    Tak ještě tři minuty nastavení.

90
    O osudu utkání je již rozhodnuto, Dánové se dostanou do čela kvalifikační skupiny.

89
    Ten inkasoval žlutou kartu za zákrok na Jønssona.

89
    Střídání v týmu Dánsko: ze hřiště odchází Poulsen, přichází Jradi.

88
    Tentokrát vypálil kousek za vápnem Kozlov. Balón prolétl nad břevnem jen o centimetry.

87
    Dalekonosný pokus Mirančuka končí vysoko nad hostující bránou.

86
    Mirančuk si přidržel za dres Højbjerga a dostává žlutou kartu.

85
    Remmer v šestnáctce fauloval, z dánského rohu tak nic nebezpečného nebylo.

84
    Poulsen vybojoval na obránci Tenovi rohový kop pro svůj tým.

82
    Kozlov se na pravé straně prohnal přes Remmera, ale následně odcentroval pouze do náručí Jensena.

80
    Dánové drží míč na polovině soupeře. Vhazovat teď bude Remmer.

78
    Obuchov rozehrával standardní situaci. Po ní byl ale domácím odmáván ofsajd.

77
    Hosté chvilkový tlak Ruska už zase otupili a zdá se, že by utkání mohli dotáhnout ke tříbodovému zisku.