Ázerbájdžán – Portugalsko 0:2 (kon.) | Albánie – Bosna 0:1 (kon.) | Wales – San Marino 4:0 (kon.)
Irsko – Rumunsko 0:1 (kon.) | Malta – Řecko 0:4 (kon.) | Rusko – Dánsko 0:2 (kon.)
Slovinsko – Bulharsko 2:1 (kon.) | Norsko – Izrael 1:3 (kon.) | Turecko – Polsko 1:0 (kon.)
Moldavsko – Finsko 1:0 (kon.) | Srbsko – Sev. Irsko 3:1 (kon.) | Německo – Faerské ostrovy 3:2 (kon.)
Anglie – Litva 5:0 (kon.)
Slovinsko
2:1 (1:0)
Bulharsko
Úterý 15.10.2013, 17:00Kvalifikace ME U21

Do druhého poločasu vstoupili lépe hosté, když se v 53. minutě trefil Jordanov. Poté se hra vyrovnala, následovala řada střídání a faulů, během čehož jsme neměli moc příležitostí vidět střely nebo góly. Už vše vypadalo, že zápas skončí remízou, jenže v druhé minutě nastavení si pro balon z rohu došel Šporar a poslal tak Slovince do vedení. Hned na to hlavní sudí zápas ukončil a 3 body tak zůstanou doma ve Slovinsku. Slovinsko poráží Bulharsko 2:1. Dnes je to z mé strany všechno, užijte si večer a někdy zase na shledanou. (18:55:28)

90+2
    Slovinsko právě vstřelilo branku!
    Celkem tři rohové kopy v řadě kopali domácí, ale až ten třetí se jim povedlo proměnit v gól, pro balon si došel ANDRAŽ ŠPORAR a poslal míč za Kitanovi záda.

90
    Chochev byl faulovaný Zajcem a hosté tak měli k dispozici trestný kop. Ten se jim ale nepovedl dobře rozehrát a Slovinci z něj šli do protiútoku a vybojovali si roh.

87
    Pohledná akce domácách skončila při hvizdu ohlašující ofsajd, zapomněl se vrátit Šporar.

85
    Poslední střídání i u Slovinců, hřiště předčasně opouští Jelenič, a na poslední minuty se zapojí do hry Zajc.

84
    Majer doslova sundal Chocheva a je potrestán žlutým kartonem.

82
    Kirilov v ofsajdu.

80
    Poslední střídání na bulharské lavičce, dolů jde Kolev, a na jeho místo přichází Pochanski.

79
    Další přímák, tentokrát rozehrával na bulharské straně Goranov a Kirilov zakončoval, ale jeho střela se nedostala ani k Jugovi.

78
    Vukčič faulovaný Kolevem. Sám postižený se k standartce postavil, centrem našel Vrhovce, kterému střelu zblokovala početná bulharská obrana.