Kypr – Albánie 0:0 (kon.) | Portugalsko – Lucembursko 3:0 (kon.) | Izrael – Sev. Irsko 1:1 (kon.)
Litva – Bosna 0:1 (kon.) | Řecko – Lichtenštejnsko 2:0 (kon.) | Ázerbájdžán – Rusko 1:1 (kon.)
Maďarsko – Andorra 2:0 (kon.) | Švýcarsko – Slovinsko 1:0 (kon.) | Norsko – Island 1:1 (kon.)
Turecko – Nizozemsko 0:2 (kon.) | Rumunsko – Estonsko 2:0 (kon.) | Lotyšsko – Slovensko 2:2 (kon.)
Dánsko – Malta 6:0 (kon.) | Bulharsko – Česko 0:1 (kon.) | Srbsko – S. Makedonie 5:1 (kon.)
Irsko – Kazachstán 3:1 (kon.) | Faerské ostrovy – Rakousko 0:3 (kon.) | Itálie – Arménie 2:2 (kon.)
Švédsko – Německo 3:5 (kon.) | Skotsko – Chorvatsko 2:0 (kon.) | Anglie – Polsko 2:0 (kon.)
Belgie – Wales 1:1 (kon.) | San Marino – Ukrajina 0:8 (kon.) | Černá Hora – Moldavsko 2:5 (kon.)
Španělsko – Gruzie 2:0 (kon.) | Francie – Finsko 3:0 (kon.)
Litva
0:1 (0:0)
Bosna a Hercegovina
Úterý 15.10.2013, 19:00 • Dariaus ir Girėno stadionas, Kaunas • Kvalifikace MS (Evropa)

Největší branku v historii bosenské kopané vstřelil v 68. minutě Vedad Ibiševič, jenž využil souhru velkých národních hvězd s Edinem Džekem a dokázal přeci jen překonat skvělého Arlauskise. Bosna tak o skóre přebila v tabulce druhé Řecko, to bude muset pouze do baráže. (21:15:12)

Je dobojováno, Bosna a Hercegovina postupuje na mistrovství světa do Brazílie!

90+2
    Tečovanou ránu Sirgédase ale pevně lapil do svých rukavic Begovič a rozbíhá se již poslední minuta avizovaného tříminutového nastavení.

90+2
    Ovšem ještě velký pozor, domácí mají možnost standardní situace nějakých třicet metrů od bosenské branky.

90+1
    Zwayer poprvé vytáhl žlutou kartu i směrem k bosenským fotbalistům, ovšem ukázal ji jednomu z náhradníků.

90
    Německý sudí Zwayer oddaluje bosenské oslavy o tři nastavené minuty.

89
    Salihovičův centr jistě kryje Arlauskis. S vysokou pravděpodobností ani jeho fantastický výkon neodvrátí postup Bosny na světový šampionát do Brazílie.

89
    Po dlouhém nákopu Salihoviče se Džeko neprodral k míči přes tři protihráče.

87
    Souhra Kalonase s Borovským končí odmávaným ofsajdem druhého jmenovaného.

86
    Lulič připravil další šanci pro Ibiševiče, ten si posunul míč kolem Vaitkunase a v obrovské příležitosti minul domácí branku.

85
    A právě Černych je následně ze hry stažen, posledních pět minut plus nastavený čas si odbude na hrací ploše Sirgedas.

84
    Při ojedinělém útočném snažení domácích Černych fauloval Salihoviče a Litevci o míč zase přichází.

83
    Už pátou žlutou kartu domácích vidí Valdemar Borovskij.

82
    Tempo zápasu se pochopitelně výrazně utlumilo, neboť hosté především drží míč na kopačkách a domácí nemají potřebnou kvalitu a už ani síly, aby jim dokázali výrazněji vzdorovat.

80
    Řekové zásluhou Karagounise zvýšili proti Lichtenštejnsku na 2:0, ovšem za současného vedení Bosny jim to v postupovém tažení momentálně nijak nepomáhá. K lepšímu skóre by těch branek museli vstřelit ještě sedmnáct, což v závěrečných deseti minutách je vskutku nepravděpodobné.

79
    Po následném rohovém kopu domácích míč nebezpečně propadl v pokutovém území, ovšem nikdo z Litevců zakončit nedokázal a možnou hrozbu bosenského brejku zastavil faulem Valskis.