Kypr – Albánie 0:0 (kon.) | Portugalsko – Lucembursko 3:0 (kon.) | Izrael – Sev. Irsko 1:1 (kon.)
Litva – Bosna 0:1 (kon.) | Řecko – Lichtenštejnsko 2:0 (kon.) | Ázerbájdžán – Rusko 1:1 (kon.)
Maďarsko – Andorra 2:0 (kon.) | Švýcarsko – Slovinsko 1:0 (kon.) | Norsko – Island 1:1 (kon.)
Turecko – Nizozemsko 0:2 (kon.) | Rumunsko – Estonsko 2:0 (kon.) | Lotyšsko – Slovensko 2:2 (kon.)
Dánsko – Malta 6:0 (kon.) | Bulharsko – Česko 0:1 (kon.) | Srbsko – S. Makedonie 5:1 (kon.)
Irsko – Kazachstán 3:1 (kon.) | Faerské ostrovy – Rakousko 0:3 (kon.) | Itálie – Arménie 2:2 (kon.)
Švédsko – Německo 3:5 (kon.) | Skotsko – Chorvatsko 2:0 (kon.) | Anglie – Polsko 2:0 (kon.)
Belgie – Wales 1:1 (kon.) | San Marino – Ukrajina 0:8 (kon.) | Černá Hora – Moldavsko 2:5 (kon.)
Španělsko – Gruzie 2:0 (kon.) | Francie – Finsko 3:0 (kon.)
Řecko
2:0 (1:0)
Lichtenštejnsko
Úterý 15.10.2013, 19:00 • Stadio Georgios Karaiskakis, Pireus • Kvalifikace MS (Evropa)

To je ode mne pro dnešek vše, přeji příjemný večer a u dalších sportovních klání napočtenou. (20:53:36)

Červené karty: 0 – 0

Je dobojováno, domácí vyhráli 2:0, když se prosadil v prvním poločase Salpingidis a ve druhém z přímého kopu kapitán Karagounis. Domácím to však příliš nepomohlo, protože utkání v Kaunasu je těsně před konce 1:0 pro Bosnu, což ji posunuje na MS v Brazilii a na Řecko čeká neoblíbená baráž.

90+2
    Běží poslední minuta nastavení, domácí vedou o dvě branky a o vítězi je rozhodnuto.

90+1
    Nastavovat se budou 2 minuty.

90+1
    Poslední minuty si zahraje i Yildiz místo Davida Haslera.

90
    Salpingidis dal sice branku, ale využil předchozího ofsajdového postavení při střele Samarise.

90
    Poslední minuta a domácí stále při chuti.

89
    Do konce řádné hrací doby zbývá minuta, v Kaunasu stále Bosna vede to znamená, že domácí budou hrát pouze baráž o MS.

87
    Pokus odcentrovat z levé strany sbírá Jehle. Daleký výkop dává odpočinout přetížené obraně hostů, tedy alespoň na chvíli.

86
    Střídání v týmu Řecko: ze hřiště odchází Mitroglou, přichází Athanasiadis.

83
    Christodoulopoulos vystřelil ze střední vzdálenosti a Jehle jeho pokus kryje.

82
    Střídání v týmu Lichtenštejnsko: ze hřiště odchází Christen M., přichází Erne.

81
    Řecko právě vstřelilo branku!
    Míč si postavil GIORGIOS KARAGOUNIS a poslal míč přes zeď na levou tyč Jehleho branky, od ní se míč odráží do sítě.

80
    Deset minut zbývá do konce utkání, před šestnáctkou byl sražen Mitroglou, domácí budou kopat přímý kop.

79
    Hosté jsou staženi před svojí šestnáctkou a domácí mohou okolo ní pouze kombinovat.

78
    Hostující kapitán Stocklasa projel zezadu patu Lazarose Christodoulopoulose a zaslouženě mu Libor Kovařík ukázal žlutá kartónek.

77
    Samaris to zkouší z každé pozice, teď to měl k bráně asi 22 metrů, ale střela by se nevešla ani na rugbyové háčko.