Kypr – Albánie 0:0 (kon.) | Portugalsko – Lucembursko 3:0 (kon.) | Izrael – Sev. Irsko 1:1 (kon.)
Litva – Bosna 0:1 (kon.) | Řecko – Lichtenštejnsko 2:0 (kon.) | Ázerbájdžán – Rusko 1:1 (kon.)
Maďarsko – Andorra 2:0 (kon.) | Švýcarsko – Slovinsko 1:0 (kon.) | Norsko – Island 1:1 (kon.)
Turecko – Nizozemsko 0:2 (kon.) | Rumunsko – Estonsko 2:0 (kon.) | Lotyšsko – Slovensko 2:2 (kon.)
Dánsko – Malta 6:0 (kon.) | Bulharsko – Česko 0:1 (kon.) | Srbsko – S. Makedonie 5:1 (kon.)
Irsko – Kazachstán 3:1 (kon.) | Faerské ostrovy – Rakousko 0:3 (kon.) | Itálie – Arménie 2:2 (kon.)
Švédsko – Německo 3:5 (kon.) | Skotsko – Chorvatsko 2:0 (kon.) | Anglie – Polsko 2:0 (kon.)
Belgie – Wales 1:1 (kon.) | San Marino – Ukrajina 0:8 (kon.) | Černá Hora – Moldavsko 2:5 (kon.)
Španělsko – Gruzie 2:0 (kon.) | Francie – Finsko 3:0 (kon.)
Švédsko
3:5 (2:1)
Německo
Úterý 15.10.2013, 20:45 • Solna, Stockholm • Kvalifikace MS (Evropa)

A je za námi konec utkání mezi Švédskem a Německem, ve kterém nakonec po skvěle odehraném druhém poločase z pohledu Německa mužstvo vítězí i po skvělém hattricku Andrého Schürrleho. Konkrétně třetí branka v jeho podání určitě stojí za prohlédnutí. Domácí se určitě za svůj výkon nemusí stydět. Dnes byli velice produktivní, zejména v prvním poločase, ale to na Němce nestačilo.

6. Faerské ostrovy – 4:29 – 1b

Z dnešního utkání se s vámi loučí komentátor Petr Peleška. Zase někdy u jiného fotbalu, dobrou noc. (22:42:33)

90+1
    Utkání se víceméně dohrává v klidném tempu, protože žádnému týmu už o nic vlastně nejde a nechtějí riskovat zbytečné zranění.

90
    Hlavní sudí William Collum nastaví ještě tři minuty do druhého poločasu.

89
    Poslední minutka do konce základní hrací doby!

88
    Schürrle fauloval na polovině a na míči jsou domácí.

87
    Jansen centroval naslepo před branku Wilanda, ale tam nebyl jediný hráč bíločerných.

86
    Němci drží míč na kopačkách a snaží se přidat ještě nějakou branku.

84
    Střídání v týmu Švédska: Hřiště opouští Ola Toivonen, je nahrazen Pontusem Wernbloomem.

83
    Skvělou střelou dokázal Neuera protáhnout Anders Svensson. Poté dokonce vstřelili domácí branku, ale střelec stál v jasném ofsajdovém postavení.

83
    Jeden z hráčů Švédska se pokoušel z pravé strany centrovat na levou stranu, ale tam nikdo nebyl.

82
    Střídání v týmu Německa: Hřiště opouští dnes hodně dobře hrající Özil, je nahrazen Julianem Draxlerem.

81
    Na hřiště se dostane i střelec ze Schalke 04 Julian Draxler, který se již rozcvičuje za postranní čarou.

80
    Zbývá nám deset minut do konce základní hrací doby. Uvidíme ještě přestřelku nebo si hostující hráči již vítězství pohlídají?

79
    Benedikt Höwedes je na hřišti tři minuty a už si vysloužil jasnou kartu za nepříjemný skluz.

76
    Německo právě vstřelilo branku!
    Tak tohle byla veliká lahůdka v podání ANDRÉHO SCHÜRLLEHO, který dostal přihrávku na levou stranu a pravačkou poslal míč krásnou technickou střelou do pravého horního růžku! José Mourinho musí mít radost, protože André právě dokonal hattrick!

75
    Střídání v týmů Německa: Hrací plochu opouští Kruse, je nahrazen Benediktem Höwedesem.

73
    Larssonova tvrdá skákající střela, kterou hostující brankář Neuer se štěstím vyrazil ho trefila do obličeje, ale naštěstí nic vážného.

72
    Střídání v týmů Švédska: Hřiště opouští Alex Kacanikilic, nahrazuje ho Jimmy Durmaz.

Petr Peleška

Branky: 6. Hysén (Larsson), 43. Kačaniklić, 69. Hysén (Larsson) – 45. Özil (Kroos), 53. Götze (Özil), 57. Schürrle, 66. Schürrle (Götze), 76. Schürrle (Kroos)

Karty:   29. Olsson (SWE) – 31. Schürrle (GER), 62. Hummels (GER), 79. Höwedes (GER)

Švédsko: Wiland – Olsson, Bengtsson, Nilsson, Antonsson – Källström, Elm (58. Svensson), Larsson (C), Kačaniklić (72. Durmaz) – Toivonen (84. Wernbloom), Hysén
    Náhradníci: Isaksson, Nordfeldt – Granqvist, Johansson, Karlsson, Lustig, Durmaz, Svensson, Wernbloom, Zengin, Elmander, Gerndt

Německo: Neuer – Jansen, Boateng, Hummels, Lahm (C) – Schweinsteiger, Kroos – Müller (46. Götze), Özil (82. Draxler), Schürrle – Kruse (75. Höwedes)
    Náhradníci: Adler, Zieler – Höwedes, Mertesacker, Westermann, Bender, Draxler, Götze, Sam

Rozhodčí: Collum – Conquer, Cryans – Madden (všichni Skotsko)