Kypr – Albánie 0:0 (kon.) | Portugalsko – Lucembursko 3:0 (kon.) | Izrael – Sev. Irsko 1:1 (kon.)
Litva – Bosna 0:1 (kon.) | Řecko – Lichtenštejnsko 2:0 (kon.) | Ázerbájdžán – Rusko 1:1 (kon.)
Maďarsko – Andorra 2:0 (kon.) | Švýcarsko – Slovinsko 1:0 (kon.) | Norsko – Island 1:1 (kon.)
Turecko – Nizozemsko 0:2 (kon.) | Rumunsko – Estonsko 2:0 (kon.) | Lotyšsko – Slovensko 2:2 (kon.)
Dánsko – Malta 6:0 (kon.) | Bulharsko – Česko 0:1 (kon.) | Srbsko – S. Makedonie 5:1 (kon.)
Irsko – Kazachstán 3:1 (kon.) | Faerské ostrovy – Rakousko 0:3 (kon.) | Itálie – Arménie 2:2 (kon.)
Švédsko – Německo 3:5 (kon.) | Skotsko – Chorvatsko 2:0 (kon.) | Anglie – Polsko 2:0 (kon.)
Belgie – Wales 1:1 (kon.) | San Marino – Ukrajina 0:8 (kon.) | Černá Hora – Moldavsko 2:5 (kon.)
Španělsko – Gruzie 2:0 (kon.) | Francie – Finsko 3:0 (kon.)
Ázerbájdžán
1:1 (0:1)
Rusko
Úterý 15.10.2013, 19:00 • 8 KM stadium , Baku (AZE) • Kvalifikace MS (Evropa)

To je ode mne pro dnešek vše a přeji Vám hezký zbytek večera. (20:56:06)

Ruské reprezentaci ovšem remíza nevadí.
    I bod stačí k přímému postupu na Mistrovství světa v Brazílii.
    Domácí ale netruchlí bod proti favorizovanému Rusku berou s radostí.

Ázerbajdžán dlouho nevěděl jak překonat hostujícího brankáře. To se podařilo až hráči Javadov, který skvělým náběhem a ještě lepší hlavičkou dokázal dostat míč za brankářova záda.

Máme tu konec zápasu, který neměl vítěze.
    Ovšem bylo k vidění výborný fotbal s mnoha šancemi obou celků.
    Gól v první polovině utkání dal Shirokov a dlouho to vypadalo, že hosté si odvezou všechny tři body. Shirokov se tlačil i ve druhé půli do zakončení ale všechny jeho střely ztroskotaly na domácím brankáři.

90
    Rozhodčí nastaví 3 minuty. Rusové si nechtějí připustit komplikace a snaží se kombinovat.

90
    Ázerbajdžán právě vstřelil branku!
    VAGIF JAVADOV dává gól! Skvělou hlavičkou vyrovnává stav utkání!

88
    Hráč Shirokov chce přidat dát další gól, skvělým náběhem se dostal k hlavičce, bohužel pro něj mířila přesně do míst, kde stál domácí brankář.

87
    Kombinace jim však nevydržela dlouho a o míč přicházejí. Domácí ale neví jak dopředu a okamžitým odkopem ztrácejí míč ze svých kopaček.

85
    V 85. minutě hráči Ruské reprezentace kontrolují stav a kombinují na polovině soupeře.

82
    Domácí připravili poslední střídání do hry se podívá Javadov, ze hřiště odchází Dadasov.

81
    Odchází hráč Samedov, jeho místo nahradí hráč Mamaev

80
    Na trávník se podívá AMIRGULIYEV. Nahrazuje hráče ABDULLAYEV.

80
    Opět u míče hostující celek.

79
    Rohový kop ze rozehrál ale nevedl k ničemu co by stálo za řeč.

78
    Samedov měl zahrávat rohový kop ale spustila se na něj lavina předmětů z tribun. Domácí brankář s jeho spoluhráči se snaží uklidni své fandy.

77
    Domácím fanouškům se samozřejmě kombinace Rusů nelíbí a to dávají najevo hlasitým pískotem.

75
    Hosté svou poklidnou kombinací na polovině soupeře kontrolují stav a pomalu vyhlíží konec zápasu.