Vsetín – Havířov 4:6 (kon.) | Hr. Králové – Jihlava 1:2 (0:2 po s.n.) | Chomutov – Letňany 6:1 (kon.)
Č. Budějovice – Písek 1:2 (0:1 po s.n.) | Zlín – Olomouc 1:0 (kon.) | HC Litvínov – Sparta 0:1 (kon.)
K. Vary – Kladno 1:3 (kon.) | HC Plzeň – Ústí n/L 14:3 (kon.) | Poruba 2011 – Kometa Brno 1:9 (kon.)
Pardubice – Mladá Boleslav 1:4 (kon.) | Slavia – Liberec 5:3 (kon.) | Třinec – Vítkovice 3:2 (po pr.)
Berani Zlín
1:0 (0:0, 1:0, 0:0)
HC Olomouc
Sobota 19.10.2013, 12:30 • ZS Luďka Čajky • Extraliga staršího dorostu

57:30
    Olomouc jde do tří! Heža (OLO) odchází pykat za napadení.

56:58
    Snahu hostů však brzdí vyloučení Kuby (OLO), ten jde na dvě minuty za sekání.

52:15
    Pavlůsek (ZLN) odchází na trestnou lavici za sekání, pro hosty se otevírá šance na vyrovnání.

48:07
    Za držení jde na dvě minuty Melichárek (OLO).

46:05
    Pavlovský se dostal za obranu Zlína, svůj únik ale zakončil jen do výstroje brankáře Linga.

36:24
    Hes (OLO) je vyloučen za napadení, Zlín si zahraje přesilovku.

36:13
    Zlín právě vstřelil branku!
    Prakticky z ničeho otevírají domácí skóre zápasu. DOMINIK HLADIŠ přejel s pukem přes modrou čáru a svižnou střelou se prosazuje přesně mezi betony brankáře Urbische. Asistence: Václav Rezek.

25:51
    Werbik (ZLN) opět putuje na trestnou lavici, tentokrát je vyloučen za podražení.

22:29
    Za hákování jde na dvě minuty Werbik (ZLN), přesilovka pro hosty.

21:34
    Rezek křižnou přihrávkou přes brankoviště vybídl ke skórování Hladiše, tomu radost z gólu sebral výborným přesunem Urbisch! Obrovská šance Zlína.

20:00
    Kropáč (OLO) vyloučen za hrubost, Zlínští tedy zahájí druhou třetinu přesilovou hrou.

07:19
    Hajšman netrefil kotouč, který poskakoval ve zlínském brankovišti! Zatím největší šance zápasu.