FK Teplice
0:1 (0:1)
FC Slovan Liberec
Neděle 20.10.2013, 13:00 • Dubí • Juniorská liga

V závěru utkání již gól nepadl, a tak domácí Teplice podlehly v severočeském derby Liberci těsně 0:1. Zápas rozhodla branka z prvního poločasu. (14:54:23)

86
    Blíží se závěr utkání. Dokážou Teplice srovnat krok, nebo Liberec uhájí své těsné vedení? Odpoví následující minuty.

83
    V pořadí sedmý roh zahrávaly Teplice, nicméně Slovan se ubránil.

78
    Další útok Teplic skončil na liberecké obraně. Do konce utkání zbývá něco málo kolem patnácti minut.

71
    Po další zblokované střele zahrávaly Teplice již pátý roh, ale zakončení z něj bylo nepřesné. Domácí jsou v tuto chvíli lepší a bojují o vyrovnání.

67
    Standardku ze slibné pozice Liberec nevyužil, ba naopak. Byl mu odpískán faul.

64
    Další střela teplického týmu, která opět nekončí gólem. Hroššo byl připravený.

62
    Hra se postupně zase vyrovnala. Uvidíme, jaký průběh bude mít poslední třicetiminutovka.

57
    Druhý poločas zatím patří Teplicím, které se dokázaly propracovat k zakončením. Liberec ale zatím své těsné vedení úspěšně hájí.

54
    Další střelecký pokus byl sražený na roh, ten ale Teplice nedokázaly využít. Hroššo tak odkopává od brány.

50
    Teplice se na úvod druhého poločasu dostaly k zakončení mezi tři tyče, brankář Hroššo připraven.

46

43
    Liberec po postupné akci kopal roh, ale z něj nic nevytěžil.

38
    Rychlou protiakci zakončil Liberec střelou mimo bránu.

37
    Teplice zahrávaly rohový kop, z něj ale nic nevytěžily a Hroššo odkopává od brány.