Heracles – Nijmegen 1:1 (kon.) | Groningen – Eindhoven 1:0 (kon.) | Zwolle – Den Haag 6:1 (kon.)
Alkmaar – Cambuur 3:1 (kon.)
FC Groningen
1:0 (0:0)
PSV Eindhoven
Neděle 20.10.2013, 14:30 • Euroborg (Groningen) • Nizozemská Eredivisie

Je tu konec rozhodně velice zajímavého utkání mezi domácím Groningenem a PSV Eindhoven. Domácí potvrdili, že na Euroborg stadionu se jim letos daří dokázali porazit i druhý tým tabulky, když jedinou branku zápasu vstřelil v 50. minutě Kostić. (16:21:53)

90+4
    Hosté hrají vabank, jenže čas se jim rychle krátí.

90+3
    Domácí Živković poslal skluzem k zemi na polovině hřiště protihráče a dostává žlutou kartu.

90+3
    Hosté měli možnost kopat rohový kop. Balon se odrazil daleko za vápno k Willemsovi, jehož rána mířila vysoko nad.

90+2
    Následný přímý kop van der Veldena nebyl nijak nebezpečný.

90+1
    Jozefzoon zastavil rodící se šanci domácích a dostává žlutou kartu.

90+1
    Druhý poločas se bude nastavovat o čtyři minuty.

90
    Živković si došel pro balon až mezi stopery a následně se pokusil rozehrát.

90
    Začala poslední minuta druhého poločasu, hraje se na polovině Groningenu.

89
    Závěr dnešního zápasu se rychle blíží, domácí jsou aktivnější a více u balonu.

88
    Domácí se už už dostávali do šance, jenže Živković si neporozuměl se spoluhráči a u balonu jsou tak zase hosté.

88
    Když už se domácí dostanou k balonu, nikam nespěchají a šetří čas.

87
    Hosté sice krouží kolem brány soupeře, je to ale zatím bez nápadu a domácí se v pohodě brání.

86
    Domácí se soustředí již pouze na precizní defenzivu. Zatím jim to vychází.

84
    Střídání v týmu FC Groningen: ze hřiště odchází Chery, přichází de Leeuw.

82
    Hostům se rychle krátí čas, do konce zápasu chybí necelých deset minut a hra se opět uklidnila.