Slovensko – Honduras 2:2 (kon.) | Uruguay – Pobř. slonoviny 1:1 (kon.) | SAE – Brazílie 1:6 (kon.)
Itálie – Nový Zéland 1:0 (kon.)
Slovensko
2:2 (0:1)
Honduras
Neděle 20.10.2013, 15:00 • Mohammed Bin Zayed Stadium • Mistrovství světa U17

Já se s vámi pro tuto chvíli loučím a přejí hezký zbytek dne. (16:57:10)

90+3
    Střídání v týmu Slovensko: ze hřiště odchází Špalek, přichází Slaninka.

90+2
    Honduras právě vstřelil branku!
    V nastavení se podařilo hráčům Hondurase vyrovnat. V pokutovém území se míč dostal k JORGEMU BODDENOVI, který nůžkami posílá s pomocí tyče míč za brankovou čáru.

90
    Rohový kop pro Honduras.

88
    Slováci teď drží míč a snaží se dostat dopředu kombinační hrou.

86
    Obrovská možnost na vyrovnání. Bodden hlavou míjí těsně pravou tyč slovenské branky.

85
    Pokud budou ještě chtít něco s výsledkem hráči Hondurase něco udělat, budou muset přidat. Do devadesáté minuty chybí 5 minut.

83
    Slováci teď drží čas, kombinují na polovině soupeře a nikam nespěchají.

82
    Šanci Slováků zastavuje rozhodčí pro ofsajd.

81
    Střídání v týmu Honduras: ze hřiště odchází F. Medina, přichází J. Bodden.

81
    Střídání v týmu Slovensko: ze hřiště odchází T.Vestenický, přichází J. Chvátal.

79
    Álvarez ovšem netrefuje bránu.

78
    Slováci navíc budou rozehrávat standardní situaci.

78
    Varga zastavil protihráče nedovoleně a vidí od rozhodčího žlutou kartu.

76
    Slováci se rohovému kopu ubránili.

75
    Obrovská příležitost Hondurase k vyrovnání. Álvarez nastřelil přímo gólmana Slovenska, od kterého se míč odráží na rohový kop.