Columbus – Vancouver 3:1 (kon.) | Winnipeg – Nashville 1:3 (kon.) | Anaheim – Dallas 6:3 (kon.)
Winnipeg Jets
1:3 (0:0, 0:3, 1:0)
Nashville Predators
Pondělí 21.10.2013, 02:10 • MTS Centre, Winnipeg • NHL

To je ode mne pro dnešní noc vše. Přeji příjemný vstup do nového týdne. (04:33:29)

Hvězdy utkání:

1. Carter Hutton (NSH): 37 zákroků, 1 obdržená branka.
    2. Evander Kane (WPG): 1+0.
    3. Shea Weber(NSH): 0+0.

Československá stopa v utkání:

Michael Frolík (WPG): 0+0, 3 střely. Čas na ledě: 14:32.
    Ondřej Pavelec (WPG): 23 zákroků, 3 obdržené branky.

Dnešní utkání ovládli hráči Nashvillu Predators, kteří o svém vítězství rozhodli během druhé třetiny, v níž dokázali vstřelit tři branky. Domácím se i přes jejich snažení nepodařilo vytvořit si více gólových příležitosti a tak ve třetí třetině pouze korigovali stav skóre na konečných 1:3.

60:00

59:58
    Ještě uvidíme jedno vhazování před Huttonem.

59:39
    Pro domácí už to nevypadá vůbec dobře.

59:01
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:57
    Puk teď jen těsně minul prázdnou branku domácích.

58:36
    Domácí to zkoušejí bez brankáře.

58:21
    Naopak teď se zakázaného uvolnění dopustili domácí.

58:05
    Hosté se osvobozují, ale zakázané uvolnění to není.

57:44
    Hráči Winnipegu vybojovali alespoň vhazování v útočném pásmu.

57:32
    Domácí se snaží o přechod přes útočnou modrou.

56:56

56:29
    Ve zkráceném oslabení teď musel zasahovat Pavelec, který drží ještě naděje svého týmu, aby něco udělali s výsledkem.

55:54

55:18
    Komerční přestávka.

54:56
    Andrew Ladd dostává 2 minuty za sekání.

Dušan Šitner

Branky a nahrávky: 50. Kane (Jokinen, Setoguchi) – 21. Nystrom, 33. Hörnqvist, 35. Cullen (Smith, Wilson)

Winnipeg Jets: Pavelec (Montoya) – Clitsome, Byfuglien, Bogosian, Enstrom, Trouba, Stuart, Pardy – Wheeler, Little, Kane – Frolík, Scheifele, Ladd – Peluso, Jokinen, Cormier – Halischuk, Slater, Wright.
    Nashville Predators: Hutton (Rinne) – Jones, Weber, Ekholm, Klein, Bartley, Ellis – Wilson, Fisher, Hornqvist – Smith, Cullen, Bourque – Stalberg, Legwand, Forsberg – Nystrom, Gaustad, Hendricks, Spaling.

Rozhodčí: Leggo, Walsh – Miller, Sericolo

Diváci: 15004