Kadaň – Ústí n/L 4:3 (kon.) | Třebíč – Olomouc 1:3 (kon.) | Havlíčkův Brod – Motor ČB 3:2 (kon.)
Havířov – Jihlava 3:5 (kon.) | Beroun – Benátky n/J 1:3 (kon.) | Litoměřice – Most 2:4 (kon.)
Šumperk – Mladá Boleslav 0:5 (kon.)
Sportovní klub Kadaň
4:3 (1:0,0:2 3:1)
HC Slovan Ústí nad Labem
Pondělí 21.10.2013, 17:301. liga (ČR)

Po dramatickém závěru se nakonec raduje Kadaň. Rozhodující branku vstřelil v poslední minutě Jiří Charousek. Z kadaňského zimního stadionu se s vámi loučí Jiří Novotný. (19:43:33)

Kadaň právě vstřelila branku!
    Už to vypadalo na prodloužení, ale odmítl jej JIŘÍ CHAROUSEK, který se trefil pod horní tyčku branky Dlouhého. Asistence: Karel Ton, Jaroslav Kůs

58:46
    Skleničkovu střelu zachytil Chlouba, ale puk poslal možná trochu zbytečně na zakázané uvolnění.

58:35
    Icing Kadaně. Hra je v plná nepřesností.

57:04
    Lukáš Novák se tlačil před branku, ale ústečtí zadáci ho včas odstavili od puku.

54:23
    Ústečtí Lvi právě vstřelili branku!
    Kadaň se z vedení neradovala příliš dlouho. Grinovu střelu od modré za Kostúrova záda dorazil DANIEL BOHÁČ. Asistence: Jakub Grin

52:47
    Kůs našel nahrávkou z rohu hřiště KARLA TONA, kterému stačilo pouze trefit poloodkrytou branku. Asistence: Jaroslav Kůs

52:18
    Boháčovu střelu od modré Kostúr vyrazil do bezpečí, následně Ústí v ofsajdu.

49:50
    Domácí v plném počtu. Tohle oslabení Kadaň zahrála velice dobře, vstřelila vyrovnávací gól a byla lepší než soupeř s pěti hráči v poli.

48:30
    Ve vlastním oslabení ujel Gajovský, Dlouhý si sice poradil, ale na dorážku KARLA HROMASE už neměl. Asistence: Nikola Gajovský

47:49
    Domácí Charousek si odsedí dvě minuty za zdržování hry.

47:40
    Sklenička trefil pouze chumel hráčů před Kostúrem,

47:40
    Trefného přihrávku nikdo nezachytil – icing Kadaně.

46:15
    Kopáč trefil náruč připraveného góĺmana.

45:30
    Slabou střelu Račuka Dlouhý bez problémů vyrazil.

Jiří Novotný

Branky a nahrávky: 15. Gajovský (Chlouba, Rutta), 49. Hromas (Gajovský), 53. Ton (Kůs), 60. Charousek (Ton, Kůs) – 26. Roubík (Sklenička), 31. Roubík (Sklenička, Grin), 55. Boháč (Grin)

Sportovní klub Kadaň: Kostúr (Strmeň) – Trefný, Stehlík, Szakal, Dobrovolný, Rutta, Havel, Pelc, Kopáč – Kůs, Charousek, Ton – Kaše, Kampf, Račuk – Jíra, Chlouba, Gajovský – Novák L., Novák J, Hromas
    HC Slovan Ústí nad Labem: Dlouhý (Petrásek) – Grin, Sklenička, Holomek, Vobořil, Brož, Vaněk, Černý, Pavlík – Tůma, Roubík, Boháč – Budínský, Alinč, Přeučil – Baránek, Kloz, Vávra – Dostálek, Rod, Markulinec

Rozhodčí: Grech – Koskuba, Šulo