Havířov – Třinec 3:1 (kon.) | Letňany – Kladno 3:4 (kon.) | Ústí n/L – HC Litvínov 3:5 (kon.)
Vítkovice – Zlín 1:6 (kon.) | Chomutov – HC Plzeň 5:3 (kon.) | Kometa Brno – Olomouc 4:3 (kon.)
Jihlava – Liberec 1:0 (2:1 po s.n.) | Písek – Pardubice 2:6 (kon.) | Hr. Králové – Č. Budějovice 4:5 (kon.)
Poruba 2011 – Vsetín 6:0 (kon.) | Sparta – K. Vary 6:4 (kon.) | Mladá Boleslav – Slavia 2:6 (kon.)
HC Vítkovice Ridera
1:6 (1:3, 0:1, 0:2)
Berani Zlín
Pondělí 21.10.2013, 17:00 • ČEZ aréna Ostrava • Extraliga staršího dorostu

Dnes to nevyšlo. První třetina nebyla ze strany Vítkovic nijak zářivá, ve druhé a třetí třetině se o hodně zlepšili, ale Haloda svou branku uzamkl před vnějším světem, a i kdyby se vítkovičtí rozkrájeli, dnes by branku už nedali. Hosté se prezentovali opravdu pěknými góly a svůj náskok z první třetiny – i přes vítkovické zlepšení – jim stačilo už jen vylepšovat.

I takové zápasy jsou. Z Ostravy Vám přejeme příjemný podvečer a zítra se budeme těšit napočtenou u onlajn přenosu zápasu Tipsport extraligy mezi Vítkovicemi a Mountfieldem HK. (19:11:08)

60:00

59:27
    Vítkovičtí se zjevili před Halodou, Stránský dostal výbornou přihrávku, ale tutovku mu sebral kouzelník Haloda lapačkou!

58:28
    Hosté u Waneckiho, ten neví, kam dříve skočit.

57:54
    Na opačné straně se pokusil ohrozit Halodu Beneš, ale také marně.

57:19
    Hosté se dostali do pásma, ale Peška mířil nepřesně.

56:56
    Vítkovičtí se zdrželi v pásmu, ale ani Hartmann nebyl úspěšný.

56:33
    Domácí putují k Halodovi, pokus Maliny se ale neujal.

56:00
    Další nápor zlínských hráčů, Wanecki je však ve střehu.

55:22
    Hosté se přesunuli před vítkovickou branku, Martínkova střela končí na zadním mantinelu.

54:46
    Stupkův pokus končí za zlínskou klecí.

54:05
    Vítkovickým dnes zřejmě nebude dáno, přes jejich snahu padají góly hlavně do jejich sítě..

52:24
    Zlín právě vstřelil branku!
    Další puk končí za zády vítkovického gólmana, pěknou kombinaci zakončuje PAVEL BUMBÁL – 1:6. Asistence: Tomáš Pavlůsek, Luděk Kuncek.

51:58
    Vítkovičtí u puku, ale Haloda má dobrý výhled.

51:24
    Dlabaja vracející se z trestné lavice nahrál do jízdy DOMINIKU HLADIŠOVI, který prostřelil Waneckiho a zvyšuje – 1:5. Asistence: Daniel Dlabaja.

51:05

50:47
    Vyoral ujížděl po pravém křídle, ale byl včas zastaven.

50:28
    Další vyhození Zlína.

50:17
    Hosté vyhazují puk do středního pásma.

Monika Baloghová

Branky a nahrávky: 19. Stupka (Stránský) – 1. Kuncek, 11. Werbik (Peška), 14. Hladiš (Procházka), 37. Peška (Gago), 52. Hladiš (Dlabaja), 53. Bumbál (Pavlůsek, Kuncek)

HC Vítkovice Ridera: Wanecki (Daňa) – Šendera, Puzič, Krenželok, Fajkus, Charvát, Čechman, Veřmířovský, Rudl – Kuťák, Beneš, Malina, Stoklásek, Kafka, Raška, Slánský, Spratek, Jáchym, Stupka, Hartmann, Stránský
    Berani Zlín: Haloda (Ling) – Babchuk, Gabrhelík, Řezníček, Martínek, Procházka, Kobylík, Gazda, Kosorin – Pavlůsek, Kuncek, Peška, Rezek, Stiksa, Vyoral, Werik, Gago, Kolařík, Hladiš, Bumbál, Dlabaja

Rozhodčí: Koziol J. – Vengřín M., Vengřín R.