Columbus – Vancouver 3:1 (kon.) | Winnipeg – Nashville 1:3 (kon.) | Anaheim – Dallas 6:3 (kon.)
Anaheim Ducks
6:3 (1:3, 3:0, 2:0)
Dallas Stars
Pondělí 21.10.2013, 02:10 • Honda Center, Anaheim • NHL

Ode mne je tu pro tuto chvíli vše, přeji pěkný den! (04:52:23)

Statistiky utkání

Střely na branku: 47 – 36
    Vhazování: 32 – 42
    Vyloučení: 4 – 5, navíc Roussel 10 min, Benn (oba DAL) a Beauchemin (ANA), 5 min

Československá stopa v utkání:

Do utkání nenastoupil žádný hráč české či slovenské národnosti.

Domácí přidali v poslední třetině dvě branky a celkově tak vítězí 6:3. Tato výhra byla zároveň sedmou v řadě pro domácí tým, který tak natahuje i dále klubový rekord v počtu vítězných utkání za sebou.

60:00

59:00
    Šedesát vteřin zbývá do konce utkání.

58:09
    Ránu Silfverberga srazila obrana hostí přímo na Cambpella.

58:00
    Vatanen pálí od modré, Campbell vyráží, Selanne už měl puk při dorážce na dlouhou hůl.

57:40
    Utkání se celkem v poklidu dohrává.

56:58
    Jednu z posledních útočných snah Dallasu zastavuje ofsajd.

56:46
    Boxerská vložka v podání Jamieho Benna (DAL) a Francoise Beauchemina (ANA), oba dostávají po pěti minutách.

55:51
    Antoine Roussel (DAL) inkasuje desetiminutový osobní trest.

55:51
    Domácí vyhazují kotouč přes všechny čáry, zakázané uvolnění.

55:12
    Anaheim právě vstřelil branku!
    Etem nahazoval kotouč od pravého hrazení a dnes již několikátá branka, jenž byla dosažena tečí před brankářem, autorem je MATHIEU PERREAULT! Asistence: Emerson Etem, Ben Lovejoy.

54:50
    Selanne ujel po pravé straně, obránci hostí ho ale ještě stihli dojet a zablokovat mu hůl.

54:00
    Jamie Benn střílel z mezikruží, Andersen dobře vyrazil pravým betonem pryč od své branky.

53:18
    Největší vzrušení tak přinesl tvrdý hit Beauchemina na Fiddlera na modré čáře.

52:56
    Domácí už se nikam neženou, napadají rozehru hostů maximálně jedním hráčem.

Daniel Kubelka

Branky a nahrávky: 3. Selanne (Getzlaf, Vatanen), 21. Perry (Getzlaf, Winnik), 32. Perry (Fowler, Getzlaf), 39. Etem (Cogliano, Allen), 45. Getzlaf (Perry, Palmieri), 56. Perreault (Etem, Lovejoy) – 11. Garbutt (Fiddler), 15. Dillon (Ničuškin, Horcoff), 19. Horcoff (Cole, Benn Jam.)

Anaheim Ducks: Hiller (21. Andersen) – Lindholm, Beauchemin, Vatanen, Allen, Fowler, Jovejoy – Perry, Getzlaf (C), Penner – Selanne (A), Perreault, Silfverberg – Winnik, Koivu (A), Cogliano – Etem, Bonino, Palmieri.
    Dallas Stars: Campbell (Ellis) – Gončar, Goligoski, Robidas (A), Dillon, Benn Jo., Daley – Peverley, Seguin, Benn Jam. (C) – Chiasson, Eakin, Whitney (A) – Cole, Horcoff, Ničuškin – Garbutt, Fiddler, Roussel.

Rozhodčí: Peel, Kimmerly – Vaughan, Wheler

Diváci: 14.531