Tomsk – Groznyj 0:0 (kon.) | Perm – Dynamo 2:1 (kon.) | Ural – Zenit 1:2 (kon.)
FK Amkar Perm
2:1 (2:0)
Dynamo Moskva
Sobota 26.10.2013, 12:45 • Stadion Zvezda • Ruská Premier Liga

Máme za sebou dnešní zápas. Ten byl celkem vyrovnaný, ale nakonec se podařilo zvítězit domácím hráčům. Hosté mohli v poslední minutě vyrovnat, hlavička Panyukova ale mířila těsně vedle branky. To je dnes ode mne vše, příjemný zbytek dne. (14:36:23)

90+2
    Střídání v týmu FK Amkar Perm: ze hřiště odchází Vassiljev, přichází Ryabokobylenko.

90+2
    Hlavní rozhodčí nastavil dvě minuty.

90+1
    Hlavička Panyukova míří těsně vedle pravé tyče!

90
    Zahari Sirakov vyfasoval žlutou kartu.

89
    Hostům se stále nedaří usadit se na útočné polovině.

87
    Domácí kombinují na vlastní polovině a vůbec nikam nespěchají.

81
    Noboa vyfasoval žlutou kartu.

84
    Střídání v týmu Dinamo Moskva: ze hřiště odchází Voronin, přichází Panyukov.

83
    Hra je nyní díky střídáním velmi rozkouskovaná.

82
    Střídání v týmu FK Amkar Perm: ze hřiště odchází Zanev, přichází Sirakov.

81
    Střídání v týmu Dinamo Moskva: ze hřiště odchází Fernández, přichází Wilkshire.

79
    Útočný faul Dyadyuna na Narubina.

77
    Máme před sebou zhruba posledních patnáct minut zápasu a stav je stále 2:1 pro domácí. Hosté se ale nevzdávají a snaží se vyrovnat.

75
    Střídání v týmu Dinamo Moskva: ze hřiště odchází Smolov, přichází Dyadyun.

73
    Do zakončení se dostal Smolov. Jeho střela mířila vysoko nad.

73
    Domácí hráči rozehrají rohový kop.

70
    Hlavičku Douglase Narubin v pohodě chytil.

68
    Domácí zahrávali další rohový kop. Ani z něj si však nevytvořili nic většího.

67
    Domácí hráči zahrávali rohový kop, nic většího si však z něj dokázat nedokázali, stále jsou ale u míče.

64
    Tak nás čeká jistě ještě velmi zajímavé utkání.

62
    Dinamo Moskva právě vstřelilo branku!
    Na centr z rohového kopu nejvýše vyskočil Douglas, a ten přihrál hlavičkou na osamoceného CHRISTIANA NOBOU. Ten již neměl žádný problém skórovat.

62
    Na druhé straně se dostali do šance hosté. Nakonec byl však centr do vápna odvrácen na rohový kop.

61
    Domácí se dožadují odpískání pokutového kopu, hlavní rozhodčí ale nepíská a hra pokračuje.

59
    Z rohového kopu si nic hosté nedokázali vytvořit, stále jsou ale u míče.

58
    Rohový kop pro hosty z Moskvy.

57
    Pokud chtějí hosté dělat něco s nepříznivým skórem, je ten nejvýší čas.

55
    Hosté z Moskvy dnes produkují mnoho nepřesných přihrávek.

53
    Hra byla na malou chvíli přerušena. Georgiev byl ošetřován na hřišti. Už je ale v pořádku.

51
    Dzsudzsák se dostal do zakončení. Jeho střela se otřela o boční síť branky.

50
    I hosté se dostává do menších šancí, nic většího si však nedokáží vytvořit.

48
    Domácí borci jsou stále v tlaku. Jsou na útočné polovině a zde kombinují.

46
    Hned v úvodu druhého poločasu mohli domácí vstřelit branku. Střela Picuşceaca mířila těsně vedle.

46

Máme za sebou první poločas dnešního zápasu. Ten ze začátku ovládali hosté, poté ale bylo vše jinak. Domácí se po vstřelené brance snad neodlepili od míče a vstřelili i druhou branku. Uvidíme, co nám nabídne poločas druhý, který začne zhruba ve 13:47.

45
    V závěru prvního poločasu mohli hosté alespoň snížit. Střela Denisova ale mířila jen těsně vedle pravé tyče.

42
    Domácí v tomto momentu ovládají hřiště. Nyní kombinují na vlastní polovině a vůbec nikam nespěchají.

40
    Kolomeytsev dostal skvělou přihrávku před branku a vystřelil. Padajícího Shunina sice dokázal přehodit, míč ale nakonec mířil těsně nad branku!

38
    Dlouhou kombinaci domácí zakončili přihrávkou za obranu. Tam se k míči dostal Picuşceac. Tomu byl ale odmávnut ofsajd.

36
    Centr z rohové kopu vyboxoval Shunin do bezpečí. U míče jsou ale stále domácí hráči, kteří nyní kombinují na útočné polovině.

35
    Centr z volného přímého kopu byl zblokován, a tak rozehrají domácí rohový kop.

34
    Volný přímý kop zhruba ze dvaceti metrů pro domácí.

33
    Tak to je pro hosty z Moskvy celkem ledová sprcha. Dnes nehrají vůbec špatně, ale během osmi minut je vše jinak. Prohrávají o dva góly a jakoby stále nemohli uvěřit co se děje.

31
    Amkar Perm právě vstřelil branku!
    Domácí hráči zahrávali volný přímý kop. Na centr z něj vyskočil nejvýše DMITRY BELORUKOV, a ten svou hlavičkou skóruje!

29
    Hráči Dinama Moskvy kombinují na útočné polovině a snaží se něco vymyslet.

27
    Hosté z Moskvy byli zatím lepším týmem, branku se však podařilo vstřelit domácím hráčům.

23
    Domácí se ujímají vedení! K odraženému míči po rohovém kopu se dostal KONSTANTIN VASSILJEV, a ten svou dělovkou nedal brankáři žádnou šanci.

23
    Rohový kop pro hráče Permu.

21
    Hosté z Moskvy jsou zatím aktivnějším týmem. Domácí se sice taky snaží, produkují dnes ale hodně nepřesných přihrávek.

19
    Dobrý zákrok Narubina proti střele Dzsudzsáka.

18
    Denisov vypálil zhruba ze třiceti metrů. Jeho střela byla hodně nepřesná a branku tedy netrefila.

16
    Hosté rozehráli rohový kop na krátko. Signál jim ale nevyšel. Stále jsou u míče a kombinují.

15
    Máme zde první rohový kop. Ten rozehrají hosté z Moskvy.

14
    Smolov mohl jít do slibné šance, byl mu ale odpískán útočný faul.

12
    Hosté z Moskvy kombinují na útočné polovině a snaží se něco vymyslet.

9
    Zatím sledujeme poměrně nezáživné a opatrné utkání. Hra se převážně odehrává ve středu hřiště.

7
    Voronin skvěle zabojoval o míč a nakonec ho vybojoval. Jenže nakonec stejně vyslal nepřesnou přihrávku do vápna.

5
    Granat nyní vyslal riskantní malou domů hlavičkou. Tu naštěstí pro hosty Shunin chytil.

4
    Kokorinovi byl odmávnut ofsajd, a tak jsou u míče domácí hráči.

3
    Mohli jsme shlédnout první střelu zápasu. Po centru do vápna hlavičkoval Georgiev. Jeho hlavičku ale v poklidu chytil Shunin.

1
    Právě nám začalo dnešní utkání. Domácí borci nastoupili v červenočerných dresech. Hosté nastoupili v dresech modrobílých.

1

FK Amkar Perm: Narubin – Belorukov, Phibel, Zanev, Semenov – Peev, Georgiev, Kolomeytsev, Vassiljev, Gol – Picuşceac.
    Náhradníci: Gerus, Novakovič, Sirakov, Kamešs, Kayumov, Cherenchikov, Nijholt, Fadeev, Ryabokobylenko, Gazhiev.

Dinamo Moskva: Shunin – Fernández, Granat, Lomič, Douglas – Denisov, Noboa, Dzsudzsák, Smolov – Kokorin, Voronin.
    Náhradníci: Shitov, Yusupov, Kasaev, Berezovskiy, Florescu, Wilkshire, Dyadyun, Rotenberg, Zobnin, Gabulov, Samba, Panyukov.

Rozhodčí: Kuznetsov – Sukhoverkhov, Demeshko.

Vzájemné zápasy

02.10.2010 Amkar Perm – Dinamo Moskva 0:1
    15.05.2011 Amkar Perm – Dinamo Moskva 0:0
    18.09.2011 Dinamo Moskva – Amkar Perm 3:0
    22.09.2012 Dinamo Moskva – Amkar Perm 3:2
    05.04.2013 Amkar Perm – Dinamo Moskva 1:1

Domácí se nacházejí na sedmém místě se ziskem dvaceti bodů. Pětkrát vyhráli, pětkrát remizovali a třikrát prohráli. V posledním zápase prohráli proti Lokomotivu Moskva 4:0.

Dinamo Moskva

Hosté se nacházejí na pátém místě se ziskem dvaceti tří bodů. Šestkrát vyhráli, pětkrát remizovali a dvakrát prohráli. V posledním zápase vyhráli proti Kubani 3:1.

Dobrý den, ještě jednou Vás vítám u dnešního zápasu. Dnes se mezi sebou utkají FK Amkar Perm a Dinamo Moskva.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:45.