Tomsk – Groznyj 0:0 (kon.) | Perm – Dynamo 2:1 (kon.) | Ural – Zenit 1:2 (kon.)
FK Amkar Perm
2:1 (2:0)
Dynamo Moskva
Sobota 26.10.2013, 12:45 • Stadion Zvezda • Ruská Premier Liga

Máme za sebou dnešní zápas. Ten byl celkem vyrovnaný, ale nakonec se podařilo zvítězit domácím hráčům. Hosté mohli v poslední minutě vyrovnat, hlavička Panyukova ale mířila těsně vedle branky. To je dnes ode mne vše, příjemný zbytek dne. (14:36:23)

90+2
    Střídání v týmu FK Amkar Perm: ze hřiště odchází Vassiljev, přichází Ryabokobylenko.

90+2
    Hlavní rozhodčí nastavil dvě minuty.

90+1
    Hlavička Panyukova míří těsně vedle pravé tyče!

90
    Zahari Sirakov vyfasoval žlutou kartu.

89
    Hostům se stále nedaří usadit se na útočné polovině.

87
    Domácí kombinují na vlastní polovině a vůbec nikam nespěchají.

81
    Noboa vyfasoval žlutou kartu.

84
    Střídání v týmu Dinamo Moskva: ze hřiště odchází Voronin, přichází Panyukov.

83
    Hra je nyní díky střídáním velmi rozkouskovaná.

82
    Střídání v týmu FK Amkar Perm: ze hřiště odchází Zanev, přichází Sirakov.

81
    Střídání v týmu Dinamo Moskva: ze hřiště odchází Fernández, přichází Wilkshire.

79
    Útočný faul Dyadyuna na Narubina.

77
    Máme před sebou zhruba posledních patnáct minut zápasu a stav je stále 2:1 pro domácí. Hosté se ale nevzdávají a snaží se vyrovnat.