Znojmo – Příbram | 3:0 (kon.) | | | Olomouc – Slovácko | 2:2 (kon.) | | | Jihlava – Jablonec | 3:2 (kon.) |
Bohem. Pr. – Hr. Králové | 1:0 (kon.) | | | Vltavín – Sokolov | 4:0 (kon.) | | | Pardubice – Varnsdorf | 1:1 (kon.) |
Třinec – Táborsko | 1:1 (kon.) | | | Vlašim – Ústí n. L. | 2:1 (kon.) |
Crystal Palace – Arsenal | 0:2 (kon.) | | | Aston Villa – Everton | 0:2 (kon.) | | | Liverpool – West Brom | 4:1 (kon.) |
Manchester Utd. – Stoke | 3:2 (kon.) | | | Norwich – Cardiff | 0:0 (kon.) | | | Southampton – Fulham | 2:0 (kon.) |
Malaga – Celta Vigo | 0:5 (kon.) | | | Barcelona – Real Madrid | 2:1 (kon.) | | | Elche – Granada | 0:1 (kon.) |
Levante – Espanyol | 3:0 (kon.) |
Bayern – Hertha | 3:2 (kon.) | | | Schalke – Dortmund | 1:3 (kon.) | | | Leverkusen – Augsburg | 2:1 (kon.) |
Hannover – Hoffenheim | 1:4 (kon.) | | | Mohuč – Braunschweig | 2:0 (kon.) | | | Wolfsburg – W. Brémy | 3:0 (kon.) |
Sampdoria – Atalanta BC | 1:0 (kon.) | | | Inter – Hellas Verona | 4:2 (kon.) |
Marseille – Remeš | 2:3 (kon.) | | | Bastia – Nice | 1:0 (kon.) | | | Guingamp – Ajaccio | 2:1 (kon.) |
Lorient – Sochaux | 2:1 (kon.) | | | Toulouse – Rennes | 0:5 (kon.) | | | Valenciennes – Évian TG | 0:1 (kon.) |
Košice – Trnava | 1:3 (kon.) | | | Zlaté Moravce – Dunajská Streda | 1:0 (kon.) | | | Ružomberok – Nitra | 4:0 (kon.) |
Žilina – B. Bystrica | 1:2 (kon.) | | | Myjava – Slovan Bratislava | 2:2 (kon.) |
Chomutov – Karlovy Vary | 4:2 (kon.) | | | Chrudim – Králův Dvůr | 2:4 (kon.) | | | Domažlice – Strakonice | 3:0 (kon.) |
Kolín – Meteor | 0:1 (kon.) |
Orlová – Hlučín | 1:0 (kon.) | | | Mikulovice – Prostějov | 2:1 (kon.) | | | Třebíč – Kroměříž | 2:0 (kon.) |
Opava – Hulín | 2:1 (kon.) |
Slavia – Plzeň | 3:0 (kon.) | | | Slovácko – Pardubice | 2:0 (kon.) | | | Č. Budějovice – Frýdek-Místek | 4:1 (kon.) |
Dubnica – Trnava B | 2:3 (kon.) | | | Šaľa – R. Sobota | 1:0 (kon.) | | | Šamorín – L. Mikuláš | 1:0 (kon.) |
Bardejov – Prešov | 1:0 (kon.) | | | Michalovce – Pohronie | 6:1 (kon.) |
Den Haag – Twente | 3:2 (kon.) | | | Cambuur – Utrecht | 3:1 (kon.) | | | Breda – GA Eagles | 5:0 (kon.) |
Ajax – Waalwijk | 0:0 (kon.) |
Mechelen – Leuven | 4:2 (kon.) | | | Lierse – Oostende | 0:2 (kon.) | | | Mons – Kortrijk | 0:1 (kon.) |
Waasland-Beveren – Lokeren | 0:2 (kon.) |
Olhanense – Arouca | 1:0 (kon.) | | | Rio Ave – Gil Vicente | 0:1 (kon.) | | | Setúbal – Belenenses | 0:0 (kon.) |
Wacker – Wolfsberger | 1:2 (kon.) | | | Wiener – Ried | 3:3 (kon.) | | | Sturm Graz – Admira | 0:2 (kon.) |
Tomsk – Groznyj | 0:0 (kon.) | | | Perm – Dynamo | 2:1 (kon.) | | | Ural – Zenit | 1:2 (kon.) |
Spartak – Rostov | 2:0 (kon.) |
Blansko – Pelhřimov | 2:0 (kon.) |
konec
Elche CF
0:1
(0:1)
Granada CF
Jan Malíř
Branky:
26. Iturra (F. Rico)
Rozhodčí: Carlos Del Cerro – Taodoro Sobrino, Abraham Álvarez – Sergio Pérez
Diváci: 24856
Karty: 30. Márquez (ELC), 90+5. D. Suárez (ELC) – 13. Iturra (GRN), 71. R. Fernández (GRN), 89. Nyom (GRN)
Neproměněná penalta:
Elche CF:
M. Herrera – D. Suárez, Botía, Lombán, Mantecón (C) – Pérez (74. C. Sánchez), Márquez (82. Ñíguez), Gil, Coro, Fidel (55. Boakye) – del Moral.
Náhradníci: Toño – Rivera, Ñíguez, Generelo, C. Sánchez, Boakye, Albacar.
Trenér:
Granada CF: R. Fernández – Nyom, Maínz (C), Murillo, Foulquier – Recio, Iturra, F. Rico – Brahimi (86. Coeff), Ighalo (74. Riki), Pereira (78. Angulo).
Náhradníci: Karnezis – Coeff, Riki, Angulo, Buonanotte, El Arabi.
Trenér:
Náhradníci: Toño – Rivera, Ñíguez, Generelo, C. Sánchez, Boakye, Albacar.
Trenér:
Granada CF: R. Fernández – Nyom, Maínz (C), Murillo, Foulquier – Recio, Iturra, F. Rico – Brahimi (86. Coeff), Ighalo (74. Riki), Pereira (78. Angulo).
Náhradníci: Karnezis – Coeff, Riki, Angulo, Buonanotte, El Arabi.
Trenér:
Rozhodčí: Carlos Del Cerro – Taodoro Sobrino, Abraham Álvarez – Sergio Pérez
Diváci: 24856
Střídají taky domácí. Odešel Ruben Pérez a místo něj si zahraje Carlos Sánchez.