Val. Meziříčí – Orlová 0:6 (kon.) | Přerov – Opava 3:0 (kon.) | SHK Hodonín – Prostějov 2:6 (kon.)
Poruba 2011 – Břeclav 3:1 (kon.) | Technika Brno – Vsetín 1:4 (kon.) | Klášterec nO – Bílina 3:5 (kon.)
Sokolov – Nymburk 6:2 (kon.) | Žďár n/S – Řisuty 3:2 (po pr.) | Nový Jičín – Frýdek-M. 5:6 (po s.n.)
Jindř. Hradec – Milevsko 6:2 (kon.) | Kobra – Mor. Budějovice 1:2 (0:1 po s.n.) | Tábor – Vrchlabí 4:2 (kon.)
Jablonec n/N – Pelhřimov 5:2 (kon.)
HC RT TORAX Poruba 2011
3:1 (0:0, 0:1, 3:0)
HC Lvi Fosfa Břeclav
Sobota 26.10.2013, 17:00 • ZS SAREZA, Ostrava – Poruba. • 2. liga skupina Východ

57:05
    Nyní už si hosté museli pomoci faulem, když se Videlka dostával do nadějné pozice před Šurého. Dvě minuty za sekání inkasuje Jakub Šaur. Poruba má velkou šanci rozhodnout ještě v základní hrací době.

49:24
    Břeclavský Filip Hrbatý inkasuje od hlavního arbitra desetiminutový osobní trest za nesportovní chování.

42:09
    Poruba si zahraje přesilovku. Roman Průdek inkasuje 2 minuty za podražení.

37:28
    Naprosto zbytečný zákrok Petra Seidlera ve středu kluziště, inkasuje za něj 2 minuty za nedovolené bránění. Přesilovka pro Lvy.

22:52
    Tomáš Popolanský inkasuje 2 minuty za sekání. RT TORAX si zahraje třetí přesilovku.

16:09
    Jan Chaloupka nepříjemně zasáhl Ondřeje Nedvěda, který se jen těžko zvedá k ledu. Domácí útočník si za tento zákrok vysloužil 2+2 minuty za vysokou hůl a hosté mají velkou šanci jít do vedení.

12:54
    Dvě minuty za podražení si odsedí Lukáš Bolfík, domácí si zahrají druhou přesilovou hru.

04:09
    Chaloupka se dostával za obranu, jen za cenu faulu jej musel zastavit Kamil Nekoranec. Verdikt hlavního Šutary zní 2 minuty za pád pod nohy. RT TORAX si zahraje přesilovku.

Báčko

Branky a nahrávky: 48. Zachar, 58. Krayzel (Seidler), 60. Buček (Zachar, Vrána) – 40. Zháňal (Bartoš, Dora)

HC RT TORAX Poruba 2011: Tihlář (Gleich) – Hruzík, Šindelář, Javín, Peslar, Prokop, Slavík, Vajda – Červenka, Videlka, Krayzel, Vaněk, Zuber, Vrána, Seidler, Buček, Chaloupka, Pavlačka, Zachar.
    HC Lvi Fosfa Břeclav: Šurý (Zelenka) – Šidák, Dora, Šaur, Novák, Nedvěd, Kovář, Matouš, Nekoranec, Hrbatý, Piskoř, Popolanský, Procházka, Bartoš, Bolfík, Medřický, Záborský, Maša, Zháňal, Blaha, Průdek.

Rozhodčí: Šutara – Jureček, Rychlý.