Omsk – Magnitogorsk 2:5 (kon.) | Barys – Čeljabinsk 1:5 (kon.) | Chanty-Mansijsk – Ufa 4:5 (kon.)
Jekatěrinburg – Nižněkamsk 3:2 (kon.) | Jaroslavl – HC Slovan 2:1 (kon.) | Čerepovec – Lev 2:1 (kon.)
Mytišči – Riga 1:2 (1:2 po s.n.) | Petrohrad – CSKA Moskva 5:2 (kon.) | Spartak Moskva – Novokuzněck 5:4 (kon.)
Dynamo Moskva – N.Novgorod 2:1 (kon.) | Minsk – Novosibirsk 2:4 (kon.) | Doněck – Vladivostok 2:1 (kon.)
Záhřeb – Chabarovsk 2:1 (kon.)
HC Donbass Doněck
2:1 (0:0, 2:1, 0:0)
Admiral Vladivostok
Pondělí 28.10.2013, 18:00 • Aréna Družba, Doněck • KHL

To je ode mne vše, přeji příjemný večer a někdy příště nashledanou. (20:14:42)

Statistiky po třetí třetině

Střely: 24- 21 (třetí třetina: 7 – 4)
    Vyhraná vhazování: 23 – 25 (třetí třetina: 10 – 1)
    Trestné minuty: 4 – 4 (třetí třetina: 2 – 0)

Je dobojováno! Ve třetí třetině chtěli Admirálové strhnout vedení na svoji stranu, ale domácí dobře bránili a to co prošlo pochytal výborný Leighton. O vítězi tak rozhodla už druhá třetina,když vítěznou branku vstřelil Kyle Wilson.

60:00

59:35
    Admiral v útočném pásmu, Donbass se brání zuby nehty.

57:30
    Chyba hostů, Laine se opřel do puku, ale minul hostující branku.

56:50
    Anisin operoval u pravého hrazení, ale na přesilu Admirálů si nepřišel.

56:32
    Nahození za Ivannikova přinutilo hosty začít nový protiútok.

55:35
    Hra se přesunula do středu hřiště, Donbass hlídá svoji obrannou modrou, o vítězství již přijít nechce.

54:32
    Dadonov získal kotouč v rohu útočného pásma, posunul na Anisisna, který zpoza branky vyzkoušel pozornost Ivannikova.

54:00
    Anisin ve střední třetině nepřesně přihrál, jeho zmar se pokouší napravit forčekinkem Nedorost.

53:28
    Ivannikov za brankou pomohl svým spoluhráčům s rozehrávkou, jinak by kotouč získal Robitaille.

52:55
    Doněck začíná další z útoků za vlastní brankou.

52:17
    Po vhazování střílí od modré Wilson, ale hostující branku míjí.

52:15
    Anisin z levého kruhu trefuje Ivannikova do hrudi.

51:20
    Ivannikov před Kašparem ukryl puk do své lapačky.

David Sochor

Branky a nahrávky: 24. Podhradský (Varlamov), 27. Wilson (Jakucenja) – 35. Bergfors (Antropov)

HC Donbass Doněck: Leighton (Ševčuk) – Kolář, Piganovič, Wilson, Podhradský, Bartulis, Razin, Silnickij – Laine, Fedotěnko, Wirtanen – Dadonov, Nedorost, Anisin – Jakucenja, Robitaille, Kašpar – Torjanik, Varlamov, Morozov. Trenér: Nazarov.
    Admiral Vladivostok: Ivannikov (Lundström) – Osipov, Těrnavskij, Antropov, Porseland, Zemčjonok, Poleščuk, Kostromitin – Ugarov, Nikitěnko, Lisin – Bergfors, Schütz, Gynge – Drugov, Gračjov, Bortnikov – Barbašev, Kuzněcov, Sokolov. Trenér: Jortikka.

Rozhodčí: Beljajev, Olenin – Golovljov, Šichanov