Třebíč – Havířov 3:1 (kon.) | Havlíčkův Brod – Šumperk 4:2 (kon.) | Motor ČB – Kadaň 6:2 (kon.)
Mladá Boleslav – Beroun 7:1 (kon.) | Most – Benátky n/J 4:5 (po pr.) | Olomouc – Litoměřice 5:1 (kon.)
Ústí n/L – Jihlava 3:2 (kon.)
HC Rebel Havlíčkův Brod
4:2 (1:1,3:1, 0:0)
DRACI PARS ŠUMPERK
Středa 30.10.2013, 17:30 • ZS Kotlina • 1. liga (ČR)

59:20
    Máme tu malé drama. Tomáš Semrád (HBR) dostává dvě minuty za sekání. Hosté si tak v závěru zahrají přesilovku.

54:15
    Rebelové předvedli výborný tlak v útočné třetině. Hosté zatáhli za brzdu faulem. Marek Bail (SUM) jde pykat za hákování.

45:58
    Petr Zítka (HBR) tak trochu nestíhal dozadu a zákonitě si musel poradit za hranicí pravidel, a proto jde kvůli hákování za katr.

42:16
    Pozor, máme osobní trest. Lukáš Havel (HBR) dostává trest do konce utkání, a to za nesportovní chování.

42:13
    Aleš Holík (SUM) se provinil hodně okatou sekerou, a tak se mu otevírají vrátka trestné lavice.

34:36
    Bude se hrát čtyři na čtyři. Aleš Holík (SUM) jde za katr kvůli nedovolenému bránění.

34:26
    Máme tu oslabení Rebelů. Lukáš Endál (HBR) jde pykat na dvě minuty za hákování.

32:35
    Jan Tesařík (SUM) si počínal za hranicí pravidel a dostává trest za sekání.

30:19
    Draci jdou do čtyř. Martin Novotný (SUM) použil při svém zákroku koleno a dostává spravedlivé dvě minuty.

26:08
    Bude se vylučovat. Hlavní sudí Petr Úlehla ukazuje na Marka Haase (SUM), který dostává dvě minuty za hákování.

19:40
    Krátce po tom, co Šumperk ubránil své oslabení dostali trest Rebelové. Konkrétně Karol Korím (HBR), a to za podražení.

17:12
    Šumperk jde do čtyř. Za Hrubost jde pykat Martin Dudáš (SUM).

10:56
    Jan Tesařík (SUM) jde za katr, protože podrazil soupeře.

08:38
    Nyní se budou bránit Draci. Tomáš Brunec (SUM) se provinil podražením.

03:12
    Máme tu první trest. Martin Vágner (HBR) dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

Luboš Vácha

Branky a nahrávky: 12. Stach, 22. Maliník (Zdráhal), 24. Havel (Kolafa), 29. Stehlík (Endál) – 5. Sedlák (Hulva), 35. Plášek (TS)

HC Rebel Havlíčkův Brod: Kacetl (Opršal) – Zdráhal, Kolafa, Vágner "A", Jank, Korím, Semrád, Zítka – Berger, Polodna "C", Havel – Drtina, Endál "A", Říha – Maliník, Stach, Dvořáček – Milfait, Stehlík, Chlubna
    DRACI PARS ŠUMPERK: Štůrala (Vajner) – Holík "C", Bail, Sedlák, Tesařík, Novotný, Dudáš – Haas, Plášek "A", Půhoný – Brunec, Hulva "A", Semorád – Staněk, Moskal, Žalčík – Cink, Skoumal, Langr

Rozhodčí: Petr Úlehla – Tomáš Svoboda, Milan Kis