Philadelphia – Washington 0:7 (kon.) | Pittsburgh – Columbus 4:2 (kon.) | Carolina – Tampa 0:3 (kon.)
Ottawa – NY Islanders 4:5 (0:1 po s.n.) | Florida – St. Louis 0:4 (kon.) | Minnesota – Montreal 4:3 (kon.)
Dallas – Colorado 2:3 (po pr.) | Calgary – Detroit 3:4 (kon.) | Winnipeg – Chicago 1:5 (kon.)
Pittsburgh Penguins
4:2 (1:0, 3:1, 0:1)
Columbus Blue Jackets
Sobota 02.11.2013, 00:05 • Consol Energy Center, Pittsburgh • NHL

59:35
    Letang vyhodil kotouč z obranné třetiny a odsedí si dvě minuty, hosté si berou oddechový čas.

44:26
    Pittsburgh si zahraje další přesilovku. Johnson zasáhl Malkina nechtěně do obličeje a odsedí si dvě minuty.

40:25
    Dubinsky ihned na to drřel Crosbyho a odsedí si dvě minuty.

40:00
    Niskanen s Comeauem si za rvačku odsedí pětiminutové tresty.

26:42
    Columbus si zahraje přesilovku, na trestnou lavici usedá Jeffrey. A je tu další početní výhoda pro hosty.

22:12
    Wisniewski vyhodil kotouč z vlastní obranné třetiny a dostává dvě minuty.

17:23
    Je tu další přesilová hra, Craig Adams si odpyká dvě minuty za krosček a v početní výhodě jsou hosté. Následuje poslední komerční přestávka v této třetině.

12:37
    Columbus si zahraje přesilovku, dvě minuty za krosček si odsedí Letang.

07:05
    Savard fauloval Malkina a máme tu první přesilovou hru utkání.

Viktor Sandev

Branky a nahrávky: 8. Kunitz (Martin, Crosby), 22. Sutter (Glass, Adams), 24. Letang (Niskanen, Malkin), 26. Menga (Jokinen, Malkin) – 30. MacKenzie (Folingo, Johnson), 60. Johansen (Umberger, Wisniewski)

Pittsburgh Penguins: Fleury (Zatkoff) – Martin, Orpik, Letang, Niskanen, Bortuzzo, Maatta – Dupuis, Crosby, Kunitz – Engelland, Malkin, Jokinen – Menga, Sutter, Glass – Adams, Vitale, Jeffrey.
    Trenér: Dan Bylsma

Columbus Blue Jackets: Bobrovskij (24. McElhinney) – Savard, Johnson, Prout, Tjutin, Wisniewski, Murray – Gáborík, Anisimov, Foligno – Atkinson, Dubinsky, Letestu – Umberger, Johansen, Comeau – Boll, MacKenzie Chaput.
    Trenér: Todd Richards

Rozhodčí: Pochmara, Sutherland – Devorski, Gibbs

Diváci: 18620