Zlín – Pardubice 4:2 (kon.) | Vítkovice – Slavia 4:2 (kon.) | Liberec – Kometa Brno 1:0 (kon.)
Sparta – K. Vary 11:0 (kon.) | Mountfield HK – Kladno 2:0 (kon.) | Plzeň – Litvínov 1:0 (2:0 po s.n.)
Chomutov – Třinec 2:5 (kon.)
Berani Zlín
4:2 (0:1, 2:1, 2:0)
HC Dynamo Pardubice
Neděle 03.11.2013, 15:30 • ZS Luďka Čajky • Tipsport extraliga

Zlínští hokejisté ovládli třetí třetinu jasným výsledkem 2:0 a po nevydařeném utkání na domácím ledě s Třincem si do kolonky připisují plný bodový získ. Domácí dnes poctivě bránili a jejich výkon podpořil spolehlivým výkonem chytající Luboš Horčička. Hosté se v závěru snažili o snížení, ale jejich zbytečná vyloučení jim zhatila veškeré šance utkání zdramatizovat. Nejlepší hráči utkání: Luboš Horčička (ZLN) – Petr Sýkora (PCE) Hezký zbytek nedělního večera. (17:50:44)

60:00

59:35
    Marušákovu střelu tečoval Balaštík, Salfický dokázal vyrazit.

59:21
    Hosté budou hrát v závěru ve třech, za hákování si odsedí dvě minuty Tomáš Zohorna (PCE)

59:20
    Utkání Zlína mezi Pardubicemi sleduje 4447 diváků.

59:10
    Jan Starý (PCE) 2 minuty za hákování.

58:56
    Zohornova svižná střela končí v Horčičkově lapačce.

58:35
    Ondráček vybojoval kotouč a chvíli se s ním i zdržel v útočném pásmu.

58:10
    Poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:35
    Zlínští si drží dvougólové vedení necelé tři minuty před koncem, uvidíme jestli se hosté pokusí ještě snížit při power-play.

56:55
    Vašíček při rozehrávce nechal kotouč za sebou a toho mohl využít rozjetý Holík. Útočník domácích ale v zakončení nedokázal trefit branku.

56:28
    Kotouč se dostal přímo před osamoceného Noska, ten ale nedokázal žabičkou přelstít pozorného Horčičku.

55:53
    Kotouč si to namířil do hlediště, buly ve středním pásmu.

55:48
    Horčička vytěsnil lapačkou Píšovu dělovku z první.

55:23
    Pardubičtí kombinují, mají ale značné potíže se dostat před Horčičku.

54:40
    Leška si svůj trest odpykal, Zlín to přežil bez inkasované branky a je zase kompletní.

54:19
    Marha lehkou žabičkou pouze nastřelil boční konstrukci zlínské branky.

53:53
    Tesařík se ujal kotouče a žabičkou jej posílá Salfickému.

53:33
    Zohorna se ocitl v dobré pozici, pardubický útočník se ještě snažil akci vyšperkovat a to už bylo moc. Zlínští v oslabení opět vyhazují.

Ivo Raiskub

Branky a nahrávky: 21. Veselý (Leška, Balaštík), 37. Leška (Marušák), 42. Čech (Honejsek), 49. Čech – 15. Zohorna (Sýkora), 27. Nosek (Kousal, Radil)

Berani Zlín: Horčička (Kašík) – Řezníček, Marušák, Urbanec, Zámorský, Horák, Tesařík, Valenta – Veselý, Leška, Balaštík – Kubiš, Čajánek, Holík – Čech, Melenovský, Honejsek – Okál, Sedláček, Ondráček.
    HC Dynamo Pardubice: Salfický (Růžička) – Ďaloga, Benák, Kočí, Píša, Vašíček, Gregorc – Zohorna, Cetkovský, Sýkora – Nosek, Kousal, Radil – Starý, Marha, Tybor – Semorád, Číp, Půhoný.

Rozhodčí: Husička, Minář – Bryška, Lučan