Zlín – Pardubice 4:2 (kon.) | Vítkovice – Slavia 4:2 (kon.) | Liberec – Kometa Brno 1:0 (kon.)
Sparta – K. Vary 11:0 (kon.) | Mountfield HK – Kladno 2:0 (kon.) | Plzeň – Litvínov 1:0 (2:0 po s.n.)
Chomutov – Třinec 2:5 (kon.)
Berani Zlín
4:2 (0:1, 2:1, 2:0)
HC Dynamo Pardubice
Neděle 03.11.2013, 15:30 • ZS Luďka Čajky • Tipsport extraliga

59:21
    Hosté budou hrát v závěru ve třech, za hákování si odsedí dvě minuty Tomáš Zohorna (PCE)

59:10
    Jan Starý (PCE) 2 minuty za hákování.

52:37
    Přesilovka pro Pardubice, vyloučen je Petr Leška (ZLN) 2 minuty za hákování.

48:52
    Zlín právě vstřelil branku!
    Tak tohle byla paráda v podání zlínského útočníka s číslem 13 na zádech. FILIP ČECH se rozjel na Salfického a přesnou střelou vymetl horní růžek pardubické branky. Bez asistence.

48:52
    Filip Čech byl v šanci nedovoleně zastaven, rozhodčí nařizují trestné střílení.

46:02
    Hosté mají šanci ke srovnání, čeká je přesilová hra. 2 minuty za nedovolené bránění si odpyká Pavel Kubiš (ZLN)

41:43
    Žlutomodří se na poslední chvíli dokázali udržet v útočné třetině a je z toho branka, která posílá Zlín do vedení! Honejsek nabil FILIPU ČECHOVI, který svoji střelou překonává klečícího Salfického. Asistence: Antonín Honejsek.

36:37
    Tak tohle byla trefa! PETR LEŠKA chvíli míchal v rohu kluziště s kotoučem a přemýšlel co s ním udělá. Zlínský centr nakonec jen tak nahodil kotouč na bližší tyč, kde si ho Salfický nešťastně srazil do branky. Asistence: Jiří Marušák.

35:43
    Kousal se ocitl zcela sám před Horčičkou. Pardubický útočník to zkoušel mezi betony, kde si to Horčička dobře pohlídal.

32:10
    Salfický teď namazal zlínským a mohl být rád, že Veselý nastřelil pouze bránícího Vašíčka. Následně si tam důrazně Salfický s Vašíčkem něco vyříkávali.

30:56
    Tomáš Nosek (PCE) 2 minuty za sekání.

28:18
    Pardubice budou hrát další přesilovou hru. Vyloučen je Dalibor Řezníček (ZLN) na dvě minuty za hákování.

26:24
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Zlínská defenzíva zapomněla za sebou rozjetého TOMÁŠE NOSKA, který se prosazuje úspěšnou kličkou bekhendem pod Horčičkův beton. Asistence: Robert Kousal, Lukáš Radil.

26:04
    Salfický neudržel Veselého pokus a měl co dělat, aby neinkasoval z dorážky.

21:35
    Pardubičtí si zahrají vůbec první přesilovou hru v dnešním utkání. Za nedovolené bránění je potrestán dvěma minutami Oldřich Horák (ZLN)

20:31
    Zlínští vybojovali v útočném pásmu ztracený kotouč a rázem máme vyrovnáno! Leškovu střelu srazil bránící pardubický obránce pouze před ONDŘEJE VESELÉHO. Jeho střelu Salfický spatřil až v horním růžku. Asistence: Petr Leška, Jaroslav Balaštík.

15:00
    Zlínští obránci se v přesilovce ve vlastním pásmu nedorozumněli a je z toho vedoucí trefa Pardubic. Petr Sýkora vybojoval kotouč v rohu kluziště, naservíroval jej TOMÁŠI ZOHORNOVI, a ten kotouč se štěstím dotlačil k levé tyči. Asistence: Petr Sýkora.

14:44
    Václav Kočí (PCE) 2 minuty za držení protihráče.

10:59
    Hosté se dopustili přestupku, protože hráli chvíli v šesti. Trest za lavičku Pardubic odsedí Robert Kousal (PCE)

9:24
    Benákova střela se odrazila přímo před hokejku Josefa Marhy. Horčička se ale zaskvěl výborným zákrokem a stále drží bezbrankový stav.

3:11
    Zlín bude mít jako první výhodu přesilové hry. Jiří Cetkovský (ZLN) 2 minuty za podražení.

2:54
    Cetkovský zakončoval na vzdálenější tyči, Horčička měl veliké štěstí, že se pardubickému útočníkovi nepodařilo puk dopravit do sítě.

Ivo Raiskub

Branky a nahrávky: 21. Veselý (Leška, Balaštík), 37. Leška (Marušák), 42. Čech (Honejsek), 49. Čech – 15. Zohorna (Sýkora), 27. Nosek (Kousal, Radil)

Berani Zlín: Horčička (Kašík) – Řezníček, Marušák, Urbanec, Zámorský, Horák, Tesařík, Valenta – Veselý, Leška, Balaštík – Kubiš, Čajánek, Holík – Čech, Melenovský, Honejsek – Okál, Sedláček, Ondráček.
    HC Dynamo Pardubice: Salfický (Růžička) – Ďaloga, Benák, Kočí, Píša, Vašíček, Gregorc – Zohorna, Cetkovský, Sýkora – Nosek, Kousal, Radil – Starý, Marha, Tybor – Semorád, Číp, Půhoný.

Rozhodčí: Husička, Minář – Bryška, Lučan