Meteor – Chrudim 1:6 (kon.) | Sparta B – Domažlice 4:2 (kon.) | Karlovy Vary – Admira Praha 5:0 (kon.)
H. Měcholupy – Převýšov 1:0 (kon.) | Štěchovice – Zápy 2:2 (kon.) | Roudnice – Chomutov 2:4 (kon.)
FK Meteor Praha VIII
1:6 (0:2)
MFK Chrudim
Neděle 03.11.2013, 10:15Česká fotbalová liga

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.

Příjemné deštivé dopoledne z Prahy! V rámci dalšího kola ČFL se v hlavním městě představí východočeská Chrudim.

Kvůli tomu, že v určité části stadionu Meteoru nejde proud, budou sestavy dodány se zpožděním.

FK Meteor Praha VIII: Kohlbeck – Moudrý, Jiřík, Míča, Fíček, Minárčik, Štefan, Frantl, Hauer, Held, Budínský

MFK Chrudim: Mrázek – Adámek, Linhart, Radouš, Štěpánek – Jarosz, Vodrážka, Vladyka, Mastík, Luptovský – Holub

Rozhodčí: Langr – Martínek, Cechlová.

1

1
    Chrudim se po rozehrávce hnala dopředu, Meteor však včas útok zpacifikoval.

3
    V šestnáctce domácích se zablýskalo, míč sice poskakoval v malém vápně, nakonec ale skončil v rukavicích brankáře.

5
    Domácí dostali k dispozici rohový kop, ten se ale chrudimské obraně podařilo zvládnout.

6
    V Praze dnes nefunguje vůbec nic, na časomíře stále svítí první minuta.

8
    Domácí fotbalisté zatím více drží balon, Chrudim se po většinu času hlavně brání.

10
    Viděli jsme první velkou šanci! Meteor zahrával volný přímý kop, centrovaný míč Mrázek v boxoval na nohu jednoho z hráčů, který tvrdou ranou těsně přestřelil!

12
    Útočnou akci nyní předvedli Chrudimští, Luptovského přízemní centr sice našel Jarosz. Ten však na kluzkém povrchu zakončit nedokázal.

13
    Po sraženém centru bude následovat rohový kop Meteoru.

15
    Prudký nákop do vápna odvrátil do bezpečí Adámek.

16
    Zatím sledujeme velmi opatrný zápas, ani jeden z týmů nechce udělat zbytečnou chybu.

18
    Domácí se mohli dostat do vedení, měli totiž dvě velké šance! Mrázek nyní drží Chrudim!

21
    Radouš nyní vykopl balon z brankové čáry a zabránil tím vedoucímu gólu Meteoru!

24
    Jarosz se dostával k míči, stopeři Meteoru odklidili balon na roh.

26
    Zdá se, že poslední minuty se hosté oklepali a také se zapojují do útočných akcí. Luptovského centr však nikoho ve vápně nikoho nenašel.

29
    V pozoru musel být brankář Meteoru, centr z pravé strany se mu podařilo ukrýt do rukavic.

30
    Půlhodina hry je za námi, zatím jsme žádnou branku neviděli.

32
    Chrudim bude kopat penaltu!

33
    Chrudim právě vstřelila branku!
    PETR VLADYKA nařízenou penaltu bez problémů proměňuje a posílá Chrudim do vedení – 0:1!

35
    Jan Hauer dostává za ostrý faul po právu žlutou kartu.

37
    Hosté ještě do poločasu navyšují vedení. Centr Luptovského si nadvakrát srazil JAROSLAV MOUDRÝ (vl.) – 0:2

39
    Chrudimští jsou nyní psychicky hodně nahoře a snaží se rozhodnout zápas ještě do poločasu.

41
    Meteor se již jen těžko dostává na útočnou polovinu. Chrudim hraje v klidu a pohodě.

43
    Déšť v Praze znovu zesílil, hráči jsou pro močení až na kost.

46

47
    Hosté měli zkraje druhé půle kvalitní šanci, Lukáš Mastík ale z hranice pokutového těsně minul branku Kohlbecka!

48
    Meteor se pokusil odpovědět, jeho útočná akce ale nevyšla.

51
    Smrtící protiútok Chrudimi režíroval Vodrážka, který vysunul za obranu JANA LUPTOVSKÉHO, jenž sám před brankářem nezaváhal – 0:3!

53
    Jan Frantl vyzkoušel štěstí z velké dálky, jeho střela se dokutálela do rukavic Mrázka.

55
    Chrudimští mají zápas jednoznačně ve svých rukou. Meteor se vůbec nemůže dostat do hry.

56
    První výměna na domácí straně, druhou žlutou kartou ohroženého Jana Haura vystřídá Adam Boruta.

58
    Chrudim hraje na půlce soupeře a snaží se navýšit již tak vysoké vedení.

61
    Hřiště opustili Míča s Frantl, zahrají si Kadlec a Junek.

64
    Meteor právě vstřelil branku!
    Domácí se dočkali snížení, brankáře Mrázka propálil JAN FÍČEK – 1:3!

66
    Jiří Nadrchal vyměnil Jana Luptovského.

68
    Hosté se mohou znovu uklidnit, centr z pravé strany našel volného RADIMA HOLUBA, který neomylné poslal míč k tyči – 1:4!

70
    Domácí jsou nyní mnohem aktivnější, zahrávali tři rohové kopy v krátkém sledu za sebou.

72
    Lukáš Budínský z levé strany vyslal jedovatou střelu, míč proletěl jen těsně mimo!

76
    Filip Jarosz pro dnešek končí, kluzký trávník si vyzkouší také Ondřej Kesner.

78
    Langr nahradí Vodrážku.

80
    Na přesný centr Jiřího Nadrchala si ve vápně naskočil znovu RADIM HOLUB a znovu umístil balon přesně do branky – 1:5!

82
    Petr Janda vyměnil Michala Helda.

84
    Hosté vzápětí vsítili šestou branku, znovu se jedná o vlastní gól – 1:6!

86
    Petr Drahoš šel na hřiště, do kabin si může jít odpočinout Lukáš Mastík.

87
    Radim Holub také končí, šanci dostane Jakub Vágner.

88
    Domácím evidentně tečou nervy, Adam Boruta dostává za ostrý faul okamžitě červenou kartu!

Konec zápasu. (12:08:26)

Petr Dejnožka

Branky: 64. Fíček – 33. Vladyka (pen.), 37. Moudrý (vla.), 51. Luptovský, 68. Holub, 80. Holub

Karty:   35. Hauer (MET)   88. Boruta (MET)

FK Meteor Praha VIII: Kohlbeck – Moudrý, Jiřík, Míča (61. Kadlec), Fíček, Minárčik, Štefan, Frantl (61. Junek), Hauer (57. Boruta), Held (82. Janda), Budínský
    MFK Chrudim: Mrázek – Adámek, Linhart, Radouš, Štěpánek – Jarosz (76. Kesner), Vodrážka (80. Langr), Vladyka, Mastík (86. Drahoš), Luptovský (67. Nadrchal) – Holub

Rozhodčí: Langr – Martínek, Cechlová