Meteor – Chrudim 1:6 (kon.) | Sparta B – Domažlice 4:2 (kon.) | Karlovy Vary – Admira Praha 5:0 (kon.)
H. Měcholupy – Převýšov 1:0 (kon.) | Štěchovice – Zápy 2:2 (kon.) | Roudnice – Chomutov 2:4 (kon.)
SK Horní Měcholupy
1:0 (1:0)
SK Převýšov
Neděle 03.11.2013, 14:00Česká fotbalová liga

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.

SK Horní Měcholupy: Pokorný – Chlumecký, Opluštil, Drssler, Procházka, Suk, Vrabec, Houštecký, Čech, Kiidron, Folwarczny
    Náhradníci: Knobloch – Carda, Markuzi, Klír, Červenka, Doležel

SK Převýšov: Petr – Černý, Jarkovský, Kraják, Rezek, Doležal, Urbanec, Veselka, Sedláček, Novák, Dvořák Jan
    Náhradníci: Zavřel – Kouřil, Dvořák Jos., Špidlen, Soukup, Bodlák

Rozhodčí: Šedivka – Šimek, Koval.

1

2
    Hosté se dostali do pěkné kombinace, která skončila u Krajáka. Ten si ale míč příliš předkopl a Pokorný jej srazil na roh.

4
    Přihrávka do běhu Rezkovi byla příliš dlouhá, nakonec je z toho jen odkop od branky.

5
    Černý se protáhl kolem obránce, jeho centr se ale odrazil od bránícího hráči k Černému a od něj do autu.

7
    Rezek byl v době kolmé přihrávky v těsném ofsajdu.

9
    Doležalův centr skončil v náruči domácího brankáře.

9
    Před Dresslerem odkopl na poslední chvíli míč Kraják.

10
    Rezkova rána byla zblokována, pro odražený balón si došel Pokorný.

11
    Veselka v nouzi zahrál na roh.

11
    Vrabcův centr vyboxoval Petr až na půli hřiště.

13
    Urbanec centroval z dobré pozice, míč ale skončil až za brankou.

14
    Vrabec se uvolnil u levé čáry a nebezpečně odcentroval. Nejvýš ale vyskočil Kraják a odhlavičkoval balón do zámezí.

17
    V posledních minutách sledujeme poměrně nudný fotbal. Obě mužstva se snaží dlouhými nákopy dostat do zakončení, ani jednomu se to však nedaří.

19
    Po sérii několika náhodných odrazů byl Rezkovi odmáván ofsajd.

21
    Dressler v souboji s Krajákem získal standartní situaci.

22
    Po centru Houšteckého se bude kopat roh.

22
    Ten ale v klidu odvrátila hostující obrana.

23
    Dressler přihrál na střed Čechovi, který se uvolnil a vystřelil. Branku Převýšova však minul.

24
    Těsně před Rezkem sebral míč Pokorný.

25
    Prvním potrestaným hráčem je hostující Urbanec, který podrazil Dresslera.

26
    Houšteckého pokus skončil těsně vedle levé tyče.

27
    Dressler se dokázal uvolnit a snažil se obstřelit Petra, branku ale minul.

31
    Sedláčkův přízemní centr odkopl do bezpečí Kiidron.

32
    Dressler nic nevymýšlel a z dálky vypálil. Petr byl včas na místě a bezpečně míč zachytil.

32
    Horní Měcholupy právě vstřelily branku!
    Hostující obrana si vybrala slabší chvilku. Špatnou rozehrávkou nabídla míč Dresslerovi, který křižným pasem našel LUKÁŠE SUKA a ten se trefil přesně k bližší tyči!

35
    Převýšovu se po inkasovaném gólu téměř nic nedaří. Horní Měcholupy jsou v posledních momentech hry lepším týmem.

38
    Hosté se snaží překvapit soupeře rychlým útokem, domácí mají ale dobře zformovanou obranu.

38
    Centr Veselky sebral ze vzduchu Pokorný.

42
    Malou domu málem vystihl Suk, Petr ale stihl na poslední chvíli míč odkopnout.

První půle začala lépe pro hosty z Převýšova. Několikrát se dokázali dostat až k brance Pokorného. Postupem času se ale hra vyrovnala a nakonec z toho domácí vytěžili úvodní branku. Po pasu Dresslera se přesně trefil Suk.

46

46
    Oba týmy jdou do druhé půle s jednou změnou. Místo Kiidrona si zahraje Carda a za Černého šel na hřiště Kouřil.

48
    Za svůj zákrok byl Urbanec odměněn žlutou kartou.

50
    Místo Nováka si zahraje Josef Dvořák.

52
    V obrovské příležitosti Vrabec přestřelil hostující branku.

54
    Na centr Veselky si počkal Sedláček a hlavou zamířil těsně mimo.

58
    Dlouhé nákopy obránců obou týmů končí až u brankářů.

59
    Hosté naposledy stříají. Zbytek zápasu odehraje Špidlen, který byl vyměněn za Rezka.

63
    Vrabec se protáhl kolem obránce a z velkého úhlu prověřil pozornost Petra.

66
    Hra se odehrává hlavně na středu hřiště.

67
    Za zákrok na středu hřiště uviděl Opluštil od rozhodčího žlutou kartu.

69
    Na hřiště se podívá Klír, který vystřídal Houšteckého.

71
    Klír zachytil nepřesnou rozehrávku hostí, poté ale přihrával do ofsajdu.

73
    Špidlenův centr propadl až k Pokornému, který s trochou štěstí míč dokázal vyrazit.

74
    Zápas skončil pro Krajáka, kterého nahradil Soukup.

77
    Kombinaci domácích překazil nepřesným pasem Klír.

79
    Auto jediného gólu Suk je vystřídán Červenkou.

81
    Místo Doležala si závěrečné minuty užije Bodlák.

83
    Zápas se už jen dohrává. Domácí si střeží jednobrankový náskok a hosté se marně snaží ještě s výsledkem něco udělat.