NY Rangers – Carolina 5:1 (kon.) | Washington – Florida 3:2 (3:1 po s.n.) | Columbus – Pittsburgh 0:3 (kon.)
Vancouver – Toronto 4:0 (kon.) | Buffalo – Anaheim 3:6 (kon.) | Tampa – St. Louis 4:2 (kon.)
New Jersey – Philadelphia 0:1 (kon.) | NY Islanders – Boston 3:1 (kon.) | Colorado – Montreal 4:1 (kon.)
Edmonton – Detroit 0:5 (kon.) | Los Angeles – Nashville 3:4 (kon.) | San Jose – Arizona 2:3 (1:2 po s.n.)
Ottawa – Dallas 3:4 (0:1 po s.n.)
Columbus Blue Jackets
0:3 (0:0, 0:1, 0:2)
Pittsburgh Penguins
Neděle 03.11.2013, 00:05 • Nationwide Arena, Columbus • NHL

48:32
    Je po přesilovce, Olli Määttä dostal menší trest za podražení a síly na ledě se tak vyrovnaly.

46:53
    Je tu přesilovka pro Penguins, dvě minuty za podražení dostal Cam Atkinson.

35:31
    Opět se vylučuje, tentokrát si přesilovku zahrají hosté. Dvě minuty za vražení na hrazení dostal Jared Boll.

32:44
    Vyloučení na obou stranách, dvě minuty za hrubost obdržel hostující Kris Letang, u domácích dostal dvě minuty za držení R. J. Umberger.

30:07
    Vyloučení na straně hostů, kteří hráli v šesti. Dvouminutový trest za příliš mnoho hráčů na ledě odpyká Jussi Jokinen.

18:35
    Přesilovka pro hosty. Dvě minuty za krosček dostal James Wisniewski.

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 27. Engelland (Vitale, Jeffrey), 41. Kunitz (Dupuis, Martin), 60. Jokinen (Malkin, Crosby)

Columbus Blue Jackets: McElhinney (Bobrovskij) – Murray, Johnson, Wisniewski, Tjutin, Prout, Nikitin – Gáborík, Anisimov, Foligno – Atkinson, Dubinsky, Letestu – Umberger, Johansen, Comeau – Boll, MacKenzie, Chaput. Trenér: Todd Richards.
    Pittsburgh Penguins: Zatkoff (Fleury) – Martin, Orpik, Letang, Niskanen, Bortuzzo, Määttä – Dupuis, Crosby, Kunitz – Megna, Malkin, Jokinen – Adams, Sutter, Glass – Engelland, Vitale, Jeffrey. Trenér: Dan Bylsma

Rozhodčí: Lemelin, Pollock – Devorski, Gibbs

Diváci: 18 634