Olomouc – Třinec 2:9 (kon.) | Warriors Brno – Vsetín 2:6 (kon.) | Slavia – Motor ČB 3:2 (2:1 po s.n.)
Hr. Králové – Jihlava 1:4 (kon.) | Sparta – Ústí n/L 7:0 (kon.) | HC Plzeň – PZ Kladno 7:2 (kon.)
HC Litvínov – Písek 4:2 (kon.) | K. Vary – Chomutov 2:4 (kon.)
HC Plzeň 1929
7:2 (4:0, 2:1, 1:1)
PZ Kladno
Neděle 03.11.2013, 13:00 • ČEZ Aréna • ELIOD extraliga mladšího dorostu

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.

00:01

00:49
    Utkání s menším zpožděním začalo, jako první ohrozil branku hostující Vach, ale plzeňský gólman měl lapačku připravenou.

02:17
    Plzeň právě vstřelila branku!
    ŠTĚPÁN HANZLÍK otevírá rychlou brankou skóre zápasu. Zůstal totiž nikým nehlídán na pravém kruhu a přesnou střelou pod břevno nedal Blažkovi šanci.

04:30
    Domácí jsou při chuti, svírají Kladno před jeho brankou, Blažek několikrát zasahoval pouze se štěstím.

06:23
    MAREK RUBNER dorazil zblízka do branky a zvyšuje vedení Plzně. Asistence: Petr Kodýtek.

07:55
    Vrátit hosty do hry mohl Řečinský, ale Krasanovský stačil jeho střelu alespoň vytěsnit lapačkou.

08:43
    JOSEF ROUBAL zvyšuje z levé strany už na 3:0. Asistence: Matyáš Kantner.

11:24
    Domácí budou hrát pořesilovku, na trestnou míří Šebesta.

12:30
    Domácí kombinují v pásmu, ale do vyložených střeleckých pozic se jim nedaří dostat.

13:40
    Už po skončení přesilovky si před branku sjel Kvasnička, dostal nahrávku od zadního mantinelu a zblízka trefil tyčku.

15:20
    Domácí jsou dnes jednoznačně lepším týmem a hosty prakticky k ničemu nepouštějí.

17:30
    Náznak šance Kladna skončil střelou mimo branku, Krasanovský má dnes opravdu minimum práce.

18:53
    JOSEF ROUBAL po kombinaci celého útoku zvyšuje před koncem první třetiny už na 4:0. Asistence: Petr Kodýtek, Matyáš Kantner.

20:00

Již po první třetině se zdá, že je zápas rozhodnutý. Domácí jsou na ledě jednoznačně pány a svoji převahu projevili i brankami a vedou 4:0.

20:01

20:18
    Kodýtek jel sám na branku, ale nezakončil přesně. Střídající Zázvorka v brance Kladna jeho střelu lapil.

21:30
    Zblízka nedorazil puk přes ležícího Zázvorku Rubner.

22:00
    Rubner nabil Davidu Roubalovi, který však na poslední chvíli přišel o puk.

23:27
    Hanzlíkovu střelu vytěsni kladenský gólman se štěstím ramenem.

24:00
    Kladenští se poprvé ve třetině dostali do útoku, ale domácí nenechali Libovického v dobré pozici vystřelit.

24:30
    Rubner byl se svojí dorážkou opět neúspěšný. Puk skončil Zázvorkovi mezi betony.

26:32
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Hosté překvapivě snižují, po několika velkých šancích Plzně zakončil rychlý brejk DOMINIK VACH. Asistence: Radek Řečinský, Michal Slatinský.

28:00
    Domácí obdržená branka rozhodila a jejich převaha již není tak jednoznačná. Přesto ale Kladno do dalších šancí nepouštějí.

30:34
    Domácí špatně střídali a jsou potrestáni za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest si odsedí Hanzlík.

30:30
    Kladno se samo chybnou kombinací poslalo ven z pásma.

32:30
    Domácí jsou v plném počtu, Kladno plzeňskou branku v přesilovce výrazněji neohrozilo.

33:30
    Do brejku se prodral Krásný, ale Zázvorka dobře zakročil vyrážečkou.

34:10
    Husarik se dostal sám před Krasnovského, ale bekhendem jej nepřekonal.

34:40
    Přečíslení 2 na 1 po nahrávce Kvasničky nedokázal využít Pour.

35:06
    Samostatný nájezd zakončil přesnou střelou nad lapačku DAVID ROUBAL.Asistence: Marek Rubner, Filip Staněk.

37:30
    Bojuje se převážně ve středním pásmu. Ani jeden z týmů si nevytvořil větší šanci.

39:13
    Hra je plná nepřesností a vše zakončuje nepovedená přihrávka a zakázané uvolnění Kladna.

39:57
    Po levé straně si najel JOSEF ROUBAL a z ostrého úhlu zamířil naprosto přesně do pravého horního růžku. Asistence: Jan Bednář.

40:00

Hosté sice vykřesali malinkou naději, když Vach snížil na 4:1, ale domácí odpověděli rychlou brankou. A gól tři vteřiny před koncem třetiny nejspíš jakékoliv naděje PZ Kladna definitivně pohřbil.

40:01

40:26
    Josef Roubal se prokličkoval do pásma, ale již se nestačil natlačit od pravého mantinelu k nebezpečnému zakončení.

41:23
    Zakázané uvolnění Kladna.

41:40
    Od modré pálil tvrdě Kvasnička, jenže pouze doprostřed branky.

43:00
    Kučera málem potrestal chybu domácí obrany. Ale ani dvěma střelami po sobě na Krasanovského nevyzrál.

43:16
    Za vysokou hůl je potrestaný Kantner.

43:50
    Domácí vyhazují.

45:00
    Plzeň se bez problémů brání Kladenští nedokáží udržet pásmo.

45:30
    Domácí jsou v plném počtu a jdou do útoku.

47:00
    Plzeň se již nikam nežene a pozorně brání. Hra nemá velký náboj.

48:02
    DOMINIK VACH se dokázal probít podél pravého mantinelu a střelou mezi betony snižuje náskok Plzně. Asistence: Jakub Kučera.

50:30
    Nepřesná rozehrávka Plzně končí zakázaným uvolněním.

51:30
    Vach měl dvě velké šance za sebou. Po objetí branky a střele bekhendem poskakoval puk před ležícím Krasanovským, ale domácí beci jej nakonec dokázali včas odklidit.

52:40
    Také domácí si teď připravili velké šance, ale jejich koncovka je hodně nedůrazná a nepřesná.

52:40

55:21
    Hrálo se dlouho be přerušení a domácí měli téměř pořád puk na hokejce. Jenže jim zřejmě před třetí třetinou zvlhnul střelný prach.

57:00
    Také další kombinace Plzně končí tak jako ty předchozí, nepřesnou střelbou.

58:38
    Po delší době se dostali k puku také hosté, Ale skončili s ním v rohu pásma, kde o něj nakonec přišli.

59:21
    Tak přeci se ještě jednou skóre mění. Dlouhou přihrávku do brejku dostal PETR KODÝTEK a puk nakonec propasíroval Zázvorkovi mezi betony. Asistence: David Kvasnička.

60:00

Domácí dnes proti poslednímu PZ Kladnu neměli příliš práce. Hosté mohou být s výsledkem ještě relativně spokojeni, protože nebýt hodně nepřesné koncovky Plzně, neskončil dnes zápas rozhodně pouze jednociferným skóre.

Těšíme se s Vámi u dalších online přenosů z plzeňské ČEZ Arény. (15:09:51)

Vladimír Jícha

Branky a nahrávky: 3. Hanzlík, 7. Rubner (Kodýtek), 9. Roubal (Kantner), 19. Roubal (Kodýtek, Kantner), 36. Roubal (Rubner, Staněk), 40. Roubal (Bednář), 60. Kodýtek (Kvasnička) – 27. Vach (Řečinský, Slatinský), 49. Vach (Kučera)

HC Plzeň 1929: Krasanovský (Pejsar) – Kačena, Bednář, Staněk, Kvasnička, Váchal – Erhart, Krystl, Hanzlík, Krásný, Rubnerm Kantner, Kodýtek, Eret, Straka, D. Roubal, Kovařík, J. Roubal, Pour
    PZ Kladno: Blažek (Zázvorka) – Šebesta, Jančová, Kučera, Sedláček, Husarik, Slatinský, Šíma, Libovický – Müller, Furch, Vach, Březina, Řečinský, Pejchal, Mach, Kolenatý, Kučera