Zenit – Porto 1:1 (kon.) | Atlético – Austria 4:0 (kon.) | Ajax – Celtic 1:0 (kon.)
Barcelona – AC Milán 3:1 (kon.) | Basilej – FCSB 1:1 (kon.) | Chelsea – Schalke 3:0 (kon.)
Dortmund – Arsenal 0:1 (kon.) | Neapol – Marseille 3:2 (kon.)
FC Barcelona
3:1 (2:1)
AC Milán
Středa 06.11.2013, 20:45 • Camp Nou (Barcelona) • Liga mistrů

88
    Střídání v týmu FC Barcelona: ze hřiště odchází Xavi, přichází Alex Song.

85
    Střídání v týmu FC Barcelona: ze hřiště odchází Neymar, přichází Pedro.

84
    Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Kaká, přichází Alessandro Matri.

83
    Barcelona právě vstřelila branku!
    Střídající Cesc Fábregas vysunul do velké šance LIONELA MESSIHO, který sám před Abbiatim nezaváhal pohodlně zvýšil na 3:1!

78
    Střídání v týmu FC Barcelona: ze hřiště odchází Andrés Iniesta, přichází Cesc Fábregas.

74
    Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Andrea Poli, přichází Valter Birsa.

73
    Krásnou individuální akci nyní předvedl Neymar, ten se dostal až do vápna a vystřelil. Míč prolétl mimo.

64
    Gól měl nyní na kopačce Kaká, který dostal z pravé strany přihrávku od Balotelliho. Kaká ale v tísni vystřelil mimo.

62
    Alexis Sánchez nyní takticky faulem na polovině hřiště zastavoval Mexése a dostává žlutou kartu.

56
    S nasazením to přehnal de Jong, který tvrdě fauloval Alexise a dostává žlutou kartu.

46
    Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Robinho, přichází Mario Balotelli. Hosté provedli změnu v sestavě před startem druhého poločasu.

45
    AC Milán právě vstřelil branku!
    Hosté v samém závěru poločasu snižují a pomohl jim k tomu domácí Gerard Piqué, který si do vlastní brány srazil centr Kaká – 2:1!

40
    Domácí vedou již 2:0, když si SERGIO BUSQUETS skvěle naběhl na přímý kop Xaviho a hlavou pohodlně překonal brankáře Abbiatiho.

32
    Muntari tvrdě zajel skluzem do Daniho Alvese a dostává žlutou kartu.

30
    LIONEL MESSI pokutový kop v pohodě tvrdou ranou doprostřed brány proměnil a domácí vedou 1:0!

29
    Abate za faul na Neymara dostal navíc žlutou kartu.

29
    Penalta pro Barcelonu. Abate poslal ve vápně k zemi Neymara a je pískáno.

Petr Bílek

Branky: 30. Messi (pen.), 40. Busquets (Xavi), 83. Messi (Fábregas) – 45. Piqué (vla.)

Karty:   62. A. Sánchez (BAR) – 29. Abate (ACM), 32. Muntari (ACM), 56. de Jong (ACM)

Držení míče: 59 % : 41 %.
    Střely na branku: 9:1. Střely mimo: 9:3.
    FC Barcelona: Valdés (C) – Dani Alves, Piqué, Mascherano, Adriano – Xavi (C) (88. Song), Busquets, Iniesta (78. Fábregas) – A. Sánchez, Messi, Neymar (85. Pedro).
    Náhradníci: Pinto – Montoya, Bartra, Fábregas, Song, Pedro, Tello.

AC Milán: Abbiati – Abate, Zapata, Mexés, Emanuelson – Muntari, Montolivo (C), de Jong, Poli (74. Birsa) – Kaká (84. Matri), Robinho (46. Balotelli).
    Náhradníci: Coppola – Constant, Bonera, Zaccardo, Birsa, Matri, Balotelli.

Rozhodčí: Mažić – Ristić, Djurdjević – Grujić, Gogić (všichni Srbsko)