Ural – Rostov 1:4 (kon.)
FK Ural
1:4 (0:2)
FK Rostov
Pátek 08.11.2013, 14:00 • Central'nyj stadion, Jekatěrinburg • Ruská Premier Liga

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (15:53:04)

Dnešní zápas jednoznačně ovládli hosté, kteří si ze hřiště zachraňujícího se Uralu odváží po zásluze tři body za vysoké vítězství 4:1. Náskok Rostova zvýšil ve druhé půli svou druhou brankou v utkání Dzjuba, to bylo ve 47. minutě a za patnáct minut poté dával na 4:0 Kanga, který využil chyby gólmana Kota. Čestný úspěch Uralu pak zaznamenal v 88. minutě Gognijev.

90+2
    Rozhodčí nastavil dvě minuty, probíhají poslední vteřiny tohoto utkání, míč mají na svých kopačkách hosté.

90
    Probíhá devadesátá minuta tohoto zápasu, o výsledku je již zřejmě rozhodnuto.

88
    Ural právě vstřelil branku!
    Alespoň čestný úspěch z kopačky kapitána týmu SPARTAKA GOGNIJEVA, který dnes jako jediný, společně s Lunguem, snese přísnější měřítko.

88
    Pletikosa uvádí míč do hry, rozehrávka po zemi.

87
    Domácí opět na polovině soupeře, ale ztrácí míč a hraje soupeř.

86
    Střídání v týmu FK Rostov: ze hřiště odchází Kanga, přichází Yoo.

85
    Celou akci domácích přerušuje odmávaný a odpískaný ofsajd.

85
    Ještě předtím ale domácí střídají, Bočkova nahradí Sobolev.

84
    Po faulu na Ščanicina budou domácí rozehrávat volný kop z pravé strany, v blízkosti pokutového území Rosotva.

83
    Střídání v týmu FK Rostov: ze hřiště odchází Kalačev, přichází Poloz.

81
    Dlouhý míč na Dzjubu, před ním odehrává jeden z bránících hráčů.

80
    Je tu poslední desetiminutovka tohoto utkání, střela Chudobjaka míří vedle branky Uralu.

79
    V nouzi nakonec odkopává pouze do autu, domácí budou vhazovat z levé strany, ve středu hřiště.