Sporting Lokeren
4:0 (2:0)
YR KV Mechelen
Pátek 08.11.2013, 20:30Belgická Jupiler Pro League

Zápas je za námi a domácí v něm vyhráli vysoko 4:0. Do druhého poločasu vlétli jako vítr. V 56. minutě se trefil Dutra a tento hráč přidal o sedm minut déle, v 63. svou druhou branku a zvýšil tak již na 4:0. Domácí měli zbytek zápasu pod kontrolou a hru jistili. V závěru následovali taktické střídání na straně Lokerenu. Ani jeden tým už branku nevstřelil a domácí tak po zasloužený výhře 4:0 získávají 3 body. Mechelenští dnes vyšli na prázdno, Lokeren byl nad jejich síly. Dnes je to z mé strany vše, přeji vám pěkný zbytek večera a dobrou noc. (22:27:12)

90+2
    Poslední dnešní střídání, dolů jde Vanaken a přichází Leko.

90
    Odchází i autor první branky Taravel, a na závěrečné minuty se na trávník podívá Mingiedi.

88
    Hřiště opouští autor dvou gólů Dutra a nahrazuje ho Despotovič.

84
    Trestný kop hostů z levé strany nepřinesl úspěch hostům, ale zákrok Bateaua na domácího golmana byl za hranicí a počínání tohoto hráče se nelíbilo ani Taravelovi, který si to s ním chtěl vyřídit po svém. Skončilo to žlutou kartou na obou stranách.

82
    Patosi prošel přes dva hráče, připravil si balon na pravačku a vypálil. Jeho pokus skončil vedle pravé tyče Pačovskiho střeženého území.

80
    Ani tento roh nepřináší ovoce. Pozdní zakončení bylo navíc z ofsajdu.

79
    Balon přešel s tečí jednoho obránce na druhou stranu za brankovou čáru, následuje rohový kop z druhé strany,

78
    Rits už míč na hrací ploše nezastihl a domácí budou rozehrávat další roh.

75
    Poslední střídání hostů, hřiště opouští Dailiba a na jeho místo přichází Iddi.

73
    Hrozbě z rohu se Mechelen ubránil.

72
    Galitsios si dokázal udělat prostor s míčem a vystřelil. Pačovski zachraňoval na poslední chvíli na roh.

70
    Kapitán domácích Overmeire Faulován.

67
    Junker při zakončování zahrál rukou a ještě simuloval pád a je potrestán žlutou kartou.

63
    Lokeren právě vstřelil branku!
    De Pauw poslal balon mezi obránce na rozběhnutého JUNIORA DUTRU, který s balonem doběhl až před Pačovskiho a obstřelit ho už pro něj nebyl těžký úkol. Svým druhým gólem zvyšuje již na 4:0 pro domácí.