Chabarovsk – Dynamo Moskva 1:4 (kon.) | Vladivostok – Viťaz 0:1 (kon.) | Novosibirsk – N.Novgorod 3:1 (kon.)
Novokuzněck – Kazaň 0:2 (kon.) | Čeljabinsk – Záhřeb 5:1 (kon.) | Magnitogorsk – Spartak Moskva 3:2 (kon.)
Ufa – Minsk 5:2 (kon.) | Nižněkamsk – Doněck 2:0 (kon.) | CSKA Moskva – Chanty-Mansijsk 3:4 (po pr.)
Riga – Jekatěrinburg 3:1 (kon.) | HC Slovan – Omsk 3:1 (kon.) | Lev – Barys 2:3 (po pr.)
Lev Praha
2:3 (1:0, 0:1, 1:1 - 0:1)
Barys Nur-Sultan
Úterý 19.11.2013, 19:00 • Tipsport arena • KHL

Vám všem děkuji za pozornost a u dalších hokejových přenosů na Onlajny.com se budu těšit na shledanou! (21:31:20)

Lvu se tak bohužel nepodařilo překonat klubový rekord, který se tak opět zastavil na čtyřech domácích výhrách v řadě. Nedokázali ani poprvé překonat Barys Astana, kterému připsal bonusový bod v prodloužení Talgat Žailauov a ukončil tak dnešní zápas.

64:36
    Astana právě vstřelila branku!
    Nakládal se rozjížděl do slibné příležitosti, ale na modré čáře přišel o puk a pak chyběl v obraně. Hosté se hnali ve dvou proti jednomu a situaci vyřešil TALGAT ŽAILAUOV střelou, která Vehanenovi propadla výstrojí. Bez asistence.

63:43
    Petri Vehanen skočil po kotouči před dorážejícím Bocheskim.

63:21
    Ruděnko teď sám vyslal svůj tým z útočného pásma.

62:50
    Puk se dotkl ochranné sítě za Vehanenem. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

62:25
    Jaakola z bezprostřední blízkosti skulinku ve výstroji brankáře hostů nenašel.

61:58
    Na jedné straně teď Upperovu střelu vyrazil Vehanen, na straně druhé přikryl kotouč Jeremějev.

61:34
    Zackrisson se teď smolně nedostal k dorážce pře prázdnou bránou.

61:22
    Jiří Sekáč to teď udělal dost podobně jako při svém gólu, tentokrát si ale na Jeremějeva nepřišel.

60:55
    Dopředu pádil Azevedo, Blochin byl ale v souboji silnější.

60:20
    Klepiš zklidňuje divokou rozehrávku.

60:01

Tak se nakonec bude prodlužovat. Astanu poslal do vedení v 50. minutě Starčenko, ale minutu před koncem využil perfektní individuální akcí závěrečnou power-play a poslal tak do prodloužení druhý zápas Lva v řadě.

60:00

59:37
    Jeremějev chytil nahození a počkal na hvizd.

59:08
    Lev Praha právě vstřelil branku!
    Perfektní individuální akce JIŘÍHO SEKÁČE! Pražský forvard se po pravé straně natlačil do brankoviště a propálil Jeremějeva. Je srovnáno! Bez Asistence.

58:52
    Klec je zase prázdná a Lev rozjíždí akci!

Kryštof Kousal

Branky a nahrávky: 21. Klepiš (Novotný, Ševc), 60. Sekáč – 20. Žailaunov (Upper), 50. Starčenko (Antropov, Litviněnko), 65. Žailaunov

Lev Praha: Vehanen – Ševc, Mäenpää, Oystrick, Němec, Jaakola, O'Byrne, Humphries, Nakládal – Azevedo, Novotný, Klepiš – Sekáč, Zackrisson, Thörnberg – Birner, Vrána, Řepík – Ridderwall, Cingel, Pacovský
    Barys Nur-Sultan: Jeremějev – Litviněnko, Savčenko, Blochin, Semjonov, Barker, Lundin, Grebensčikov – Ruděnko, Antropov, Starčenko – Žailaunov, Upper, Puškarjov – Dawej, Boyd, Bochenski – Rachmanov, Poliščuk, Gavrilin

Rozhodčí: Gašilov, Šeněv – Gorděnko, Tomilov