Olomouc – Vítkovice 6:2 (kon.)
HC Olomouc
6:2 (0:0, 2:2, 4:0)
HC Vítkovice Ridera
Čtvrtek 21.11.2013, 17:30 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.300 míst. • ELIOD extraliga mladšího dorostu

60:00
    Konec zápasu. (19:37:52)

59:52
    Zřejmě poslední zákrok v utkání si po střele Franze připisuje Urban.

58:45
    Bernát si chtěl obhodit posledního bránícího hráče Olomouce, ale ten jeho kličku přečetl a čistě odebral puk hostujícímu hráči.

57:46
    Slíž vypálil od modré čáry směrem na Urbana, který raději ukrývá puk ve své výstroji.

56:51
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Mader vystřelil od modré směrem na Kardinála, který tuto střelu vyrazil na střed přímo na hůl MARKA HUSTÁKA, který již neměl problém vstřelit puk do prázdné klece. Asistence: Petr Mader.

56:39
    Mora uzavřela svého soupeře v jeho obranné třetině a puk se kolikrát se štěstím odrazil mimo bránu Vítkovic.

56:00
    Podlaha vystřelil z levé strany na Kardinála, a ten jeho pokus vyráží za bránu.

55:15

54:55

54:10
    Domácí hrají již ve čtyřech.

53:47
    Šala byl ve vyložené šanci, když byl již skoro sám před Urbanem, ale svou střelou trefil olomouckého brankáře do lapačky, který zákroku přidal svým švihem trochu na efektivitě.

53:20
    Vítkovickým hráčům je však pískán úmyslný offside, a hra se tak stěhuje až před Kardinála.

53:12
    Mora půjde na 52 sekund do tří! V útočné třetině úplně zbytečně fauloval Marek Husták (OLO), který je vyloučen na dvě minuty za faul kolenem.

52:52
    Přesilová hra hostům však moc dlouho nevydržela, protože je na dvě minuty za hrubost vyloučen Lukáš Slíž (VIT).

52:04
    Vítkovice budou hrát přesilovou hru, když na dvě minuty za hákování je vyloučen Michal Horký (OLO).

50:49
    DOMINIK HAJŠMAN se krásně prokličkoval až před Kardinála a svou následnou střelou do pravého růžku brány naděluje Vítkovicím nepopulárního bůra. Asistence:Libor Janků.

50:20
    Po střele Galvase se bude vhazovat po pravé straně.

50:04
    MICHAL HORKÝ s přehledem proměňuje nařízené trestné střílení, když svou kličkou do backhandu trefuje puk k pravé tyči hostující brány.

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 36. Skopal (Horký), 38. Podlaha, 47. Husták, 51. Horký (TS), 51. Hajšman (Janků), 57. Husták (Mader) – 27. Slíž (Ficek), 37. Šala (Bernát)

HC Olomouc: Urban T. (Nádvorník) – Beutl (C), Dajčar, Galvas, Holiš, Mader, Štreit, Piska, Murla – Podlaha, Horký, Skopal – Hajšman, Beier, Janků – Husták, Pěcha, Urban M. – Hubáček, Wolf, Spatharis.
    HC Vítkovice Ridera: Kardinál (Daňa) – Veřmířovský, Kaláb, Slíž, Kučera, Bijota, Ficek – Bartek, Raška (C), Richtár, Maxner, Baláž, Pastor, Franz, Bernát, Šala, Toman, Vondál.

Rozhodčí: Cik – Doleček, Novotná