Toronto – Nashville 2:4 (kon.) | Philadelphia – Buffalo 4:1 (kon.) | Boston – St. Louis 2:3 (1:2 po s.n.)
Detroit – Carolina 4:3 (kon.) | Winnipeg – Chicago 3:6 (kon.) | Dallas – NY Rangers 2:3 (kon.)
Arizona – Colorado 3:4 (po pr.) | Edmonton – Florida 4:1 (kon.) | Los Angeles – New Jersey 1:2 (po pr.)

Edmonton právě vstřelil branku!
    JORDAN EBERLE uklízí puk do prázdné brány a pečetí vítězství Edmontonu!! Hall vybojoval puk a poté vysunul Nugenta-Hopkinse. Ten vzápětí uvolnil Eberleho, který zachoval pod tlakem obránce klid a s chladnou hlavou puk uklidil do prázdné brány. ASISTENCE: Ryan Nugent-Hopkins, Taylor Hall.

46:55
    Nick Schultz dostal dvě minuty za držení. Florida bude hrát šestou přesilovku, zatím nedokázala využít ani jednu.

44:25
    Andrew Ference a Scottie Upshall si to rozdali v pěstním souboji a oba jeli vychladnout na trestnou lavici.

44:25
    Hráči Floridy vyvolali v obraně Oilers velký zmatek a Dubnyk musel vytáhnout skvělý zákrok, aby podruhé v zápase neinkasoval.

42:19
    A je po přesilovce. Ryan Nugent-Hopkins dostal dvě minuty za podražení a necelou minutu se bude hrát 4 na 4.

41:23
    Brian Campbell dostal dvě minuty za sekání a Edmonton si zahraje pátou přesilovku.

37:45
    Marcel Goc se ocitl ve velmi slibné šanci, Thomas ho ale dokázal skvělým zákrokem vychytat!

36:34
    Florida právě vstřelila branku!
    SCOTTIE UPSHALL snižuje na 1:3 z pohledu Floridy!! Upshall vyjel zpoza brány a poté z úhlu překonal Dubnyka, který ani nevěděl, jak puk do sítě prošel. ASISTENCE: Aleksander Barkov, Matt Gilroy.

33:09
    Gagner vypálil z prostoru mezi kruhy, jeho střela ale našla pouze lapačku Thomase, který předvedl krásný semafor!

30:54
    DAVID PERRON využívá přesilovku a zvyšuje již na 3:0!! Nugent-Hopkins si vyměnil u mantilenu puk s J. Schultzem a poté ho předložil na druhou stranu Perronovi, který z levého kruhu napřáhl k tvrdé střele z první a jeho pokus zamířil přesně do pravého horního rohu. ASISTENCE: Ryan Nugent-Hopkins, Justin Schultz.

29:33
    A další vyloučení. Opět na straně Floridy. Na trestnou lavici usedl Upshall, který dostal dvě minuty za sekání.

27:31
    Brad Boyes dostal dvě minuty za hákování a Edmonton bude za několik málo vteřin hrát přesilovku.

27:03
    Campbell napřáhl k nebezpečné střele, Dubnyk ale dokázal jeho střelu dobrým zákrokem vyrazit!

26:41
    Nail Yakupov usedne na trestnou lavici za vražení na mantinel.

26:10
    SAM GAGNER zakončil skvělý protiútok Oilers a zvýšuje na 2:0!! Nail Yakupov odvedl fantastickou práci, když nejprve vybojoval puk v obranném pásmu, poté ho rychle zavezl a před bránou našel z druhé vlny najíždějícího Gagnera, který puk uklidil přesně k pravé tyči. ASISTENCE: Nail Yakupov.

23:43
    Huberdeau se ocitl ve skvělé šanci! Hráči Floridy se dostali do přečíslení dva na jednoho, Huberdeau ale zvolil místo přihrávky na volného Fleischmanna střelu, která skončila mimo. Škoda, český hokejista mohl puk doklepávat do prázdné brány.

19:54
    Perron napřáhl z pravého kruhu k nebezpečné střelou, kterou Thomas dokázal vyrazit, přestože puk viděl přes stínící hráče až na poslední chvíli!

17:20
    Perron se dokázal uvolnit u mantinelu a poté posílal před bránu Floridy nebezpečnou přihrávku, kterou Thomas na přední tyči raději kryl a schoval puk pod lapačkou!

10:35
    Nugent-Hopkins mohl poslat Edmonton do dvou brankového vedení, jenže Thomas předvedl skvělý zákrok a ukryl puk ve své lapačce!

09:43
    Edmonton si zahraje druhou přesilovku. Jimmy Hayes dohrál souboj s Justinem Schultzem a za krosček usedl na dvě minuty na trestnou lavici.

08:25
    Winchester byl blízko vstřelení gólu v přesilovce, jeho pokus ale skončl těsně mimo!

06:31
    Florida si zahraje první přesilovku. Na trestnou lavici usedl Boyd Gordon, který dostal dvě minuty za hákování.

00:56
    JORDAN EBERLE využívá přesilovku a posílá Edmonton do vedení!! Nugent-Hopkins předložil puk Eberlemu, který poté přesnou střelou překonal bezmocného Thomase, který se nestačil včas přesunout. ASISTENCE: Ryan Nugent-Hopkins, Taylor Hall.

00:28
    Gilbert fauloval Yakupova a za podražení byl vyloučen na dvě minuty.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 1. Eberle (Nugent-Hopkins, Hall), 27. Gagner (Yakupov), 31. Perron (J. Schultz, Nugent-Hopkins), 59. Eberle (Nugent-Hopkins, Hall) – 37. Upshall (Barkov, Gilroy)

Edmonton Oilers: Dubnyk (Bryzgalov) – Petry, Ference, Eberle, Nugent-Hopkins, Hall – J. Schultz, Belov, Hemský, Gagner, Yakupov – Potter, N. Schultz, Perron, Gordon, Smyth – Gazdic, Acton, Joensuu
    Florida Panthers: Thomas (Clemensen) – Gilbert, Campbell, Fleischmann, Bjugstad, Huberdeau – Kulikov, Gudbranson, Boyes, Barkov, Upshall – Gilroy, Mottau, Winchester, Goc, Kopecký – Barch, Matthias, Hayes

Rozhodčí: Brad Meier, Dean Morton – Mark Wheler, Matt MacPherson