Toronto – Nashville 2:4 (kon.) | Philadelphia – Buffalo 4:1 (kon.) | Boston – St. Louis 2:3 (1:2 po s.n.)
Detroit – Carolina 4:3 (kon.) | Winnipeg – Chicago 3:6 (kon.) | Dallas – NY Rangers 2:3 (kon.)
Arizona – Colorado 3:4 (po pr.) | Edmonton – Florida 4:1 (kon.) | Los Angeles – New Jersey 1:2 (po pr.)

Patrik Eliáš (NJD): 0+0, 2 střely, čas na ledě 20:48
    Marek Židlický (NJD): 0+1, 1 střela, čas na ledě 21:25 (07:20:46)

Hvězdy utkání

1. Cory Schneider (NJD): 34 zákroků, 1 obdržená branka
    2. Anže Kopitar (LAK): 0+1
    3. Matt Frattin (LAK): 0+0

Dnešní utkání mezi domácím Los Angeles Kings a hosty z New Jersey Devils je u konce a o výhře hostů nakonec rozhodla česká hvězda Jaromír Jágr, který ve 3. minutě prodloužení překonal Scrivense a získal tak pro Devils bod navíc. Utkání končí výsledkem 1:2. Děkuji za pozornost a přeji příjemný den.

62:30
    Devils právě vstřelili branku!
    Marek Židlický našel na mezikruží JAROMÍRA JÁGRA, který si puk potáhl a do odkryté branky vsítil rozhodující gól. Asistence: Marek Židlický, Dainius Zubrus.

62:17
    Hraje se 4 na 4.

61:55
    Na druhé straně se vydali do protiútoky hráči King, ovšem pro změnu Schneider výborně zasáhl.

61:18
    Eliáš přejel útočnou modrou a na středu krásně našel Greena, jehož střelu Scrivens vyráží.

60:32
    Zakázané uvolnění hostí. Hraje se 3 na 3.

60:17
    Jaromír Jágr je potrestán 2 minutami za držení, ovšem také jeho protivník Dustin Brown dostává menší trest za nafilmovaný pád.

60:01

Ve třetí třetině jsme byli svědky dvou rychlých branek. Nejprve ve 46. minutě dal vedení hostům svou přesnou trefou Ryan Carter a o 65 vteřin později vyrovnal z rychlého protiútoku Williams. Stav utkání po třetí třetině je tak 1:1 a uvidíme prodloužení, případně samostatné nájezdy.

60:00

59:01
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:55
    Jágr drží puk za bránou a rozehrává na modrou čáru.

58:27
    Hraje se před Scrivensem, který ovšem zatím není v ohrožení. Domácí obránci drží hosty u mentinelu.

57:26
    Postavení mimo hru Kings.

56:33
    Hra se znovu velmi rychle přesouvá ze strany na stranu.

55:49
    Kopitarovo střelu Schneider vyráží.

Dušan Šitner

Branky a nahrávky: 47. Williams (Kopitar, Brown) – 46. Carter (Ryder, Gionta), 63. Jágr (Židlický, Zubrus)

Los Angeles Kings: Scrivens (Jones) – Muzzin, Doughty, Regehr, Vojnov, Mitchell, Martinez – Brown, Kopitar, Williams – King, M. Richards, Toffoli – Carcillo, Stoll, Frattin – Pearson, Vey, Lewis.
    New Jersey Devils: Schneider (Brodeur) – Greene, Židlický, Gelinas, Larsson, Fayne, Harrold – Zubrus, Zajac, Jágr – Eliáš, Henrique, Ryder – Tedenby, Loktjonov, Bernier – Carter, Gionta, Janssen.

Rozhodčí: Dwyer, Kozari – Nelson, Rody

Diváci: 18118