L. Mikuláš – Trnava B 2:5 (kon.) | R. Sobota – Pohronie 1:0 (kon.) | Dubnica – Prešov 0:2 (kon.)
Šaľa – Podbrezová 0:1 (kon.) | Šamorín – Senec 0:3 (kon.) | Michalovce – Bardejov 2:1 (kon.)
MFK Tatran Liptovský Mikuláš
2:5 (0:3)
FC Spartak Trnava B
sk Sobota 23.11.2013, 13:00MONACObet liga

Je dobojované. Po výsledku 2:5 si rezerva Trnavy zo srdca Liptova zaslúžene odnáša všetky tri body.

Hostia dali základ svojmu víťazstvu už do 18. minúty, keď vyhrávali trojgólovým rozdielom. O ich výhre dnes nebolo pochýb, domáci znížili až za stavu 0:4. Piaty gól dali hostia v 77.minúte, domáci v závere znížili z pokutového kopu. (14:52:38)

88
    Liptovský Mikuláš dal gól!
    MARKO MILUNOVIČ využíva pokutový kop, ktorý rozhodca nariadil potom, čo Klabník v pokutovom území zahral rukou.

86
    Domáci idú zahrávať pokutový kop!

85
    Pastvova strela z 25 metrov Rusova nevyľakala.

83
    Hoferica zahráva rohový kop, ten si po odkope obrancu hostí zopakuje. K ohrozeniu bránky Trnavy ale nedošlo.

80
    Revaj po Stašovej prihrávke strieľa z boku, lopta ale letí nad.

77
    Striedanie v tíme FC Spartak Trnava B: z ihriska odchádza Maruško, prichádza Magdolen.

77
    FC Spartak Trnava B dal gól! Gól strelil TOMOVIČ, ktorý využil zaváhanie Kucharčíka a krížnou strelou prekonal Macíka.

75
    Žltú kartu dostává Tomovič (FC Spartak Trnava B).

72
    Kucharčík nepresne prihral Milunovičovi.

70
    Milunoviča teraz trochu tvrdšie zastavil Klabník.

67
    Revaj sa predieral do útoku, no odstavil ho obranca Trnavy.

64
    MARTIN REVAJ, ešte len dorastenec, znižuje. Staša zblokovali obrancovia, lopta sa dostala k Revajovi, ktorý prudko po zemi prestrelil Rusova.

62
    Ďalšie striedanie v tíme hostí. Kapitána Bališa, ktorý dnes oslavuje dvadsiate narodeniny, strieda Uljaky.

61
    Revaj sa teraz dostal do šestnástky, vystrelil, no obranca mu jeho pokus zblokoval, brankár bez problémov chytil.

60
    Dnešný duel sleduje 210 duší, oznámil hlásateľ Pavol Tomčík.

58
    Hostia striedajú. Richnáka strieda Galba.

57
    "My ten zápas aj tak vyhráme!", kričí domáci fanklub. Hrá sa ešte viac ako polhodiny, no, pravdupovediac, zatiaľ to na výhru hráčov MFK Tatran nevyzerá.