Bayern – Braunschweig 2:0 (kon.) | Leverkusen – Norimberk 3:0 (kon.) | Hoffenheim – W. Brémy 4:4 (kon.)
Mohuč – Dortmund 1:3 (kon.) | Hertha – Augsburg 0:0 (kon.) | Schalke – Stuttgart 3:0 (kon.)
1. FSV Mohuč 05
1:3 (0:0)
Borussia Dortmund
Sobota 30.11.2013, 15:30 • Coface Arena, Mainz • Německá Bundesliga

Pro dnešní odpoledne se s Vámi loučím a budu se těšit někdy příště! (17:27:25)

Je za námi velice hektické utkání. První poločas byl takový nemastný, neslaný a ani jeden tým nedokázal vstřelit branku. Druhý už byl lepší. Lepším týmem byli ze začátku domácí, kteří si vytvořili několik příležitostí, ale ani jedna neskončila brankou. Ovšem za hosty dokázal parádní brankou ze standardní situace skórovat Aubameyang. Ovšem pár minut na to byla odpískaná penalta pro Mohuč, kterou chladnokrevně proměnil Choupo-Moting. Další čtyři minuty na to rozhodčí odpískal penaltu na druhé straně a dokázal ji proměnit Lewandowski. Jako pojistku ještě v nastavení dokázal vstřelit opět z penalty polský útočník Lewandowski a Dortmund vyhrál v Mohuči 3:1.

90+4
    Dortmund právě vstřelil branku!
    ROBERT LEWANDOWSKI mířil stejně jako u předchozí penalty a jistí dnešní výhru Dortmundu.

90+3
    Penalta pro Dortmund!! Durm stál zcela osamocený na levé straně před Kariusem, udělal mu kličku a brankářovi nezbývalo nic jiného, než ho chytit za nohy.

90+1
    Dortmund má výhodu standardní situace. Vyřešil ji nakrátko, protože nemusí nikam spěchat.

90
    Hlavní sudí bude nastavovat tři minuty.

90
    A Saller se ihned dostal k nepříjemné střele po odraženém balonu z rohového kopu, ale parádním zákrokem si počínal Weidenfeller.

89
    Střídání v týmu Mohuče: Hřiště opouští Polter, je nahrazen Benediktem Sallerem.

88
    Mchitarjan se pokusil vybídnout přihrávkou Lewandowskiho, ale míč ukopl obránce.

87
    Rohový kop pro Dortmund.

86
    Na zemi zůstal ležet Durm po střetu se Sokratisem, ale naštěstí je vše v pořádku.

85
    Faulu na Lewandowskiho se dopustil Noveski.

83
    Skvělý pokus Geise jenom o centimetry minul levou tyč branky!

83
    Zajímavá standardní situace z nějakých pětadvaceti metrů pro domácí.

82
    Henrikh Mchitarjan vstřelil branku Dortmundu, avšak ještě předtím byl odpískán ofsajd.

80
    Do konce základní hrací doby nám ještě zbývá deset minut. Dokáže oslabená Mohuč ještě srovnat skóre?

78
    ROBERT LEWANDOWSKI poslal míč přesně do levé strany a nedal Kariusovi šanci!

78
    Červenou kartu dostává za hraní rukou Soto.

Petr Peleška

Branky: 74. Choupo-Moting (pen.) – 70. Aubameyang, 78. Lewandowski (pen.), 90+4. Lewandowski (pen.)

Karty:   59. Bell (MAI)   78. Soto (MAI)

1. FSV Mohuč 05: Karius – Pospěch, Bell, Noveski (C), Park – Geis, Soto, Polter (89. Saller), Zimling (63. Mallı), N. Müller (46. Choupo-Moting) – Okazaki.
    Náhradníci: Mathenia – Svensson, Díaz, Saller, Moritz, Mallı, Choupo-Moting.

Borussia Dortmund: Weidenfeller (C) – Durm, Friedrich, Papastathopulos, Piszczek – S. Bender (32. Şahin), Großkreutz, Blaszczykowski (46. Mchitarjan), Reus (46. Kehl), Aubameyang – Lewandowski.
    Náhradníci: Langerak – Kirch, Kehl, Hofmann, Mchitarjan, Şahin, Schieber.

Rozhodčí: Aytekin – Brand, Achmüller – Schriever