Aston Villa – Sunderland 0:0 (kon.) | Cardiff – Arsenal 0:3 (kon.) | Everton – Stoke 4:0 (kon.)
Norwich – Crystal Palace 1:0 (kon.) | West Ham – Fulham 3:0 (kon.) | Newcastle – West Brom 2:1 (kon.)
Norwich City
1:0 (1:0)
Crystal Palace FC
Sobota 30.11.2013, 16:00 • Carrow Road, Norwich • Anglická Premier League

To je ode mne pro dnešek vše, přeji příjemný den a u nejvyšší anglické soutěže brzy napočtenou. (18:13:54)

Červené karty: 0 – 0

Je dobojováno. O osudu utkání rozhodla branka Garyho Hoopera ze 30. minuty. Ve druhém poločase sice Crystal Palace toužil po vyrovnání, ale přes veškerou snahu se mu skórovat nepodařilo a to i přesto, že se Jerome několikrát ocitl v nadějné situaci.

Zákroky brankáře Ruddyho – 2

Zákroky brankáře Speroniho – 2

90+4
    Domácí se náporu hostů ubránili, i když míč kolikrát poskakoval mezi kopačkami obou týmu na hranici velkého vápna domácího celku.

90+3
    Whittaker fauluje, přímý kop Crystal Palace asi 10 metrů za půlící čárou.

90+3
    Delaney hledal ve vápně Jeromeho. K míči se dral Ruddy, ale míč mu z ruk vypadl. Domácí obrana, pak míč uklidila do bezpečí.

90+2
    Norwich zvolil rozehrávku nakrátko, ale míč u rohového praporku ztratil.

90+2
    Martin faulovaný u rohového praporku, domácí budou zahrávat zkrácený roh.

90+1
    Gary Hooper odchází za potlesku domácího obecenstva, jeho místo zaujme Steven Whittaker.

90+1
    Byly nastaveny 4 minuty.

90
    Hooper s Howsonem hrají u rohového praporku.

90
    Běží poslední minuta utkání, Norwich dostal hru na polovinu hostů, kde kombinuje.

89
    Crystal Palace už má málo času na korekci výsledku, zvláště když s míčem hraje domácí Norwich.

88
    Odražený míč se dostal na malém vápně k Jeromemu, který byl tak překvapen, že míč skoro vůbec netrefil, Ruddy si s ním pak poradil.

87
    Fer zabránil Jeromemu hrát dál, míč končí v zámezí. Crystal Palace pokračuje v obléhání domácí branky.

87
    Hostům se finální přechod před branku soupeře nedaří, domácí mají míč a postupují směrem od vlastní branky.