Mladá Boleslav – Třinec 5:4 (kon.) | Olomouc – Kometa Brno 2:3 (po pr.) | Jihlava – Vsetín 5:2 (kon.)
Č. Budějovice – Zlín 5:2 (kon.) | Kladno – Chomutov 2:3 (kon.) | HC Plzeň – HC Litvínov 5:4 (2:1 po s.n.)
Liberec – Vítkovice 1:2 (0:1 po s.n.) | Slavia – Pardubice 1:5 (kon.)
po s.n. (0:1)
Bílí Tygři Liberec
1:2 (1:0, 0:1, 0:0 - 0:0)
HC Vítkovice Ridera
Sobota 30.11.2013, 16:00DHL Extraliga juniorů

Dnešní zápas je u konce. Rozhodly ho až samostatné nájezdy, ze kterých odešli šťastněji hokejisté Vítkovic. Ti si tak s sebou se severu Čech vezou dva body. (18:28:10)

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Vítkovice Steel.
    Autorem branky je ŠIMON STRÁNSKÝ.

Josef Mikyska se rozhodl pro střelu na lapačku, Svoboda ale právě do ní ukryl kotouč.

Vojtěch Tomi volil střelu mezi betony, mezeru mezi nimi ale Vaněček utěsnil.

Matěj Psota se rozjel za domácí a po jeho střele zazvonila tyč.

Za hosty jel jako první Šimon Stránský a rychlou kličkou do bekhendu překonal Vaněčka.

Adam Dlouhý volil střelu nad lapačku, ale na Svobodu si nepřišel.

Samostatné nájezdy začínají.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:56
    Kotouč v rohu. Podle všeho se můžeme připravit na samostatné nájezdy.

64:34
    Psotovu akci zastavuje ofsajd, vhazovat se bude ve středním pásmu.

64:00
    Právě začala poslední minuta pětiminutového prodloužení a zatím se nezdá, že by mělo rozhodnout.

63:17
    Pokud se nepletu, poprvé se v prodloužení přerušuje hra. Děje se tak po Svobodově zákroku.

62:31
    Hosté jsou usazeni v útočném pásmu. Drží se ale u mantinelu a Vaněček je zatím v klidu.

61:41
    Hra v nastavení je zatím velmi opatrná a ani jeden z týmů se nedostal k nebezpečnější střele.

60:32
    První útočnou akci má na svědomí domácí Psota. Jehož ale nakonec od kotouče odtlačil bránící hráč.

60:01

Šedesát minut nerozhodlo, v závěru zejména díky domácímu gólmanovi. Vítěze tak určí prodloužení, případně samostatné nájezdy.
    GSA

Martin Zíta

Branky a nahrávky: 6. Hrníčko (Psota) – 21. Ballner (Hawlík), rozh. náj. Stránský

Bílí Tygři Liberec: Vaněček (Sobotka) – Jandejsek, Mrázek "C", M. Šír, Arlt, Beránek, Pálek, Zedek – Langhammer, Hrníčko, Dlouhý, Belovič, Psota, Vlk, D. Svoboda, Boček, Mikyska, Žďárský, Havlas, Pilař.
    HC Vítkovice Ridera: R. Svoboda (Horváth) – Hawlík "C", Demel, Jonáš, Rudl, Puzič, Charvát – Ballner, Tomi, Holý, Illéš, Česlík, Kuťák, Ollender, Sysala, Škutchan, Gelnar, Churý, Stránský.

Rozhodčí: Wagner – Hejl, Kajínek.