Mladá Boleslav – Třinec 5:4 (kon.) | Olomouc – Kometa Brno 2:3 (po pr.) | Jihlava – Vsetín 5:2 (kon.)
Č. Budějovice – Zlín 5:2 (kon.) | Kladno – Chomutov 2:3 (kon.) | HC Plzeň – HC Litvínov 5:4 (2:1 po s.n.)
Liberec – Vítkovice 1:2 (0:1 po s.n.) | Slavia – Pardubice 1:5 (kon.)
po s.n. (0:1)
Bílí Tygři Liberec
1:2 (1:0, 0:1, 0:0 - 0:0)
HC Vítkovice Ridera
Sobota 30.11.2013, 16:00DHL Extraliga juniorů

49:11
    Šimon Stránský (VIT) zasáhl libereckého Vlka holí do obličeje a dostává tak menší trest na hru vysokou holí.

40:58
    Adam Jandejsek (LIB) nakonec bude za souboj pykat na trestné lavici, dostává dvě minuty za podražení.

39:09
    V závěru třetiny čeká Liberec přesilovka. Ivan Puzič (VIT) dostává menší trest za sekání.

22:13
    Liberec ale dostává šanci vyrovnat průběh třetiny. Marek Charvát (VIT) dostává dvě minuty za hákování.

17:01
    Vyloučení na obou stranách. Samuel Ollender (VIT) vletěl do chumlu hráčů v u mantinelu hokejkou napřed a dostává dvě minuty za krosček Jeho počínání se zároveň nelíbilo Dominiku Hrníčkovi (LIB), jenž se po soupeři ohnal a dostává trest za hrubost.

12:25
    Proti čtyřem si zahrají i Vítkovice. Michal Beránek (LIB) dostává dvě minuty za faul loktem.

09:49
    Byl jím Dominik Rudl (VIT), jenž si vypomohl faulem a za podražení míří na trestnou lavici.

Martin Zíta

Branky a nahrávky: 6. Hrníčko (Psota) – 21. Ballner (Hawlík), rozh. náj. Stránský

Bílí Tygři Liberec: Vaněček (Sobotka) – Jandejsek, Mrázek "C", M. Šír, Arlt, Beránek, Pálek, Zedek – Langhammer, Hrníčko, Dlouhý, Belovič, Psota, Vlk, D. Svoboda, Boček, Mikyska, Žďárský, Havlas, Pilař.
    HC Vítkovice Ridera: R. Svoboda (Horváth) – Hawlík "C", Demel, Jonáš, Rudl, Puzič, Charvát – Ballner, Tomi, Holý, Illéš, Česlík, Kuťák, Ollender, Sysala, Škutchan, Gelnar, Churý, Stránský.

Rozhodčí: Wagner – Hejl, Kajínek.