Benátky n/J – Beroun 5:0 (kon.) | Motor ČB – Havlíčkův Brod 1:2 (kon.) | Jihlava – Havířov 4:2 (kon.)
Most – Litoměřice 1:4 (kon.) | Mladá Boleslav – Šumperk 4:0 (kon.) | Ústí n/L – Kadaň 3:0 (kon.)
Olomouc – Třebíč 3:1 (kon.)
HC Dukla Jihlava
4:2 (2:0, 2:0, 0:2)
AZ Havířov
Sobota 30.11.2013, 17:30 • Horácký zimní stadion • 1. liga (ČR)

Na řadě je ještě předávání cen pro nejlepšího hráče utkání. Za Havířov byl vybrán gólman Petr Matoušek (HAV), na jihlavské straně byl zvolen Tomáš Čachotský (JIH). (19:38:57)

Je konec. Třetí třetina přinesla dvě branky, obě z hole Havířova. Zajímavostí je, že padly ve vlastním oslabení. Více už ale Dukla v ospalém utkání nedopustila a zvítězila 4:2. Já vám děkuji za pozornost a u dalšího on-line přenosu nashledanou!

60:00

59:03
    Marek Prokš jel zcela sám na Matouška, ale svůj bekhendový blafák nedokázal správně umístit.

58:30
    AZ je v útočné třetině, ale do velkých šancí se nedostává.

57:50
    Šlahařova pumelice z mezikruží se nevešla mezi tři tyče. K dorážce se nikdo z havířovských borců nedostal.

57:12
    Marek Prokš tečoval přízemní střelu Čachotského, avšak poslal kus gumové pryže těsně vedle pravé tyče. Dukla dohrává utkání v klidu.

56:01
    Haluza přišel v útočném pásmu o kotouč, načež se hosté vydali do ofenzivy. Ta ale také vinou špatné přihrávky vzala za své.

55:10
    Havířov zastavuje ofsajd, který posouvá hru do středního pásma. Do konce utkání zbývá necelých pět minut, uvidíme, zda dojde k dramatu.

54:42
    Přes všechny čáry nyní vyhodil Petr Haluza. Dukla se zatím brání velice dobře.

53:58
    Roupec testoval pozornost jihlavského brankáře od modré čáry. Nadějný gólman byl ve svém počínání bezchybný.

53:36
    Vylučovat se bude také na domácí straně. Za poněkud nešťastné podražení putuje na lavici hanby Matic Podlipnik (JIH).

52:51
    Škumátovu ránu Rittich zastavuje. Hosté však stále drží útočné pásme. V právě probíhajících minutách jsou jednoznačně lepším celkem.

52:20
    Havířov je při chuti ,nadále zamšstnává jihlavskou defenzivu, která vypadá, jako by měla každou chvíli ulehnout k zimnímu spánku.

51:47
    Před Kuřítkem nyní Matoušek raději schoval puk do rukavice. Buly v útočném pásmu jihlavské Dukly.

50:49
    Havířov právě vstřelil branku!
    Hosté dramatizují zápas. Při vlastním oslabení zakončuje přečíslení dvou na jednoho ROBERT ŘÍČKA. Domácí si komplikují utkání. Asistence: David Klimša, Jiří Krisl.

50:38
    Duklu zastavuje přihrávka rukou. Buly bude vhozeno v neutrální třetině. Početní výhoda se domácím nikterak světoborně nevede. Mockovu ránu od modré Matoušek zastavuje.

49:33
    Hosté se osvobozují, Dukla bude muset zahájit ofenzivní tažení zpoza vlastní brány.

Libor Kucza

Branky a nahrávky: 6. Hubáček (Důras), 19. Štebih (Haluza), 21. Zeman (Čáp, Čachotský), 37. Haluza (Zeman, Čachotský) – 47. Sztefek, 51. Říčka (Klimša, Krisl)

HC Dukla Jihlava: Rittich (Sáblík) – Zadražil, Mocek, Dobrovolný, Podlipnik, Čáp, Kaláb, Štebih – Prokš, Zeman, Čachotský – Haluza, Hubáček, Důras – Velecký, Kuřítko, Mikeš – Vysloužil, Kadlec
    AZ Havířov: Matoušek (Daneček L.) – Bezuška, Vosátko, Roupec, Punčochář, Graca, Krisl, Klimíček – Sztefek, Marosz, Hrňa – Daneček J., Šlahař, Maruna – Kanko, Škumát, Jakúbek – Říčka, Klimša, Haas

Rozhodčí: Blecha – Čížek, Křivohlavý