Michalovce – Prievidza 11:2 (kon.) | Prešov – SR 18 3:4 (0:1 po s.n.) | Trnava – Lipt. Mikuláš 3:1 (kon.)
Bardejov – Pov. Bystrica 11:3 (kon.) | Senica – Detva 4:0 (kon.)
HK Gladiators Trnava
3:1 (1:1, 1:0, 1:0)
HK 32 Liptovský Mikuláš
sk Středa 04.12.2013, 17:00 • Zimný štadión Trnava • 1. liga (SR)

60:00
    Koniec zápasu. (19:12:55)

Dnešné stretnutie sleduje 330 divákov.

41:16
    Trnava dala gól!
    Hneď v úvode tretej tretiny zvyšuje na 3:1 MARTIN BARAN.
    Asistencia: Miroslav Hlinka.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

38:30
    Vylúčenie Liptovský Mikuláš – Filip Mezovský – dve minúty za nedovolené bránenie v hre.

38:10
    Vylúčenie Trnava – Martin Kovaľ – dve minúty za hákovanie.

33:14
    Vylúčenie Trnava – trest pre hráčsku lavicu – dve minúty za príliš veľa hráčov na ľadovej ploche.

31:06
    Vylúčenie Trnava – Urban Demo – dve minúty za podrazenie.

30:06
    Navrátilec do trnavského dresu MAREK LISOŇ dostáva domácich do vedenia. Asistencie: Jaroslav Bachratý a Urban Demo.

27:28
    Vylúčenie Liptovský Mikuláš – Juraj Kuric – dve minúty za seknutie.

23:11
    Vylúčenie Trnava – Jaroslav Bachratý – dve minúty za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou.

20:01
    Začala sa druhá tretina.

20:00
    Prvá tretina sa skončila.

18:00
    ROMAN JURÁK vyrovnáva stav stretnutia! Asistencie: Tomáš Hluch a Pavol Poláček.

15:48
    Vylúčenie Trnava – Marek Hronec – dve minúty za podrazenie.

10:57
    Liptovský Mikuláš dal gól!
    Hostia sa dostávajú do vedenia gólom JUARAJA KURICA.
    Asistencia Patrik Števuliak.

00:01
    Stretnutie sa práve začalo.

Úvodné zostavy:

HK Gladiators Trnava: Hála – Reho, Poláček, P. Hano, Marek Hronec, Loydl, U. Demo, Ja. Macháč – R. Jurák, M. Čunderlík, Kovaľ – Mi. Dudáš, Mir. Hlinka, M. Baran – Mil. Grman, D. Schmidt, D. Rosa – Lisoň, Bachratý ml., Hluch – Šešlija.

MHK 32 Liptovský Mikuláš: Pútec – T. Špila, M. Školiak, P. Bakoš, J. Bača, Mezovský, Nitriansky, Sajko – P. Bartík, J. Kuric, Leskovjanský – Roháč, Piatka, L. Vartovník – M. Marcinko, Broska, Poliaček – Števuliak, Lištiak, Janček – Kubovčík.

Rozhodca: Bundil – M. Orolin, Návratek.

V prvom decembrovom stretnutí prvej hokejovej ligy sa v Trnave predstaví tím Liptovského Mikuláša. Niekdajší extraligista, družstvo pravidelne zápoliace o TOP priečky prvej ligy v snahe navrátiť dávny lesk, túto sezónu nezačal veľmi dobre. Klub bol dokonca nútený k trénerskej zmene. V ostatnom období sa "Eška" pozdvihla z dna tabuľky a podáva lepšie výkony i výsledky.

Trnava je na celkom opačnom póle tabuľky, momentálne na treťom mieste, má však niekoľko decembrových stretnutí už predohratých. Vstup do sezóny diametrálne odlišný od mikulášskeho, Gladiátori si užívajú, že robia problémy skúsenejším a profesionálnejším mužstvám, hokej ich baví. Pred týmto zápasom ich určite potešila správa, že získali kontumačné tri body zo zápasu v Senici, na Liptákov tak bude kabína iste dobre naladená.

Nič podstatné vám neujde z nášho štatistického prenosu.

Dominika Haršáni Handzušová

Branky a nahrávky: 18. Jurák (Hluch, Poláček), 31. Lisoň (Bachratý, Demo), 42. Baran (Hlinka) – 11. Kuric (Števuliak)

Rozhodčí: Bundil – M. Orolin, Návratek