Chabarovsk – Spartak Moskva 4:3 (2:0 po s.n.) | Vladivostok – Doněck 4:1 (kon.) | Novokuzněck – Minsk 3:2 (kon.)
Novosibirsk – Záhřeb 0:2 (kon.) | Mytišči – CSKA Moskva 2:0 (kon.) | Riga – Jaroslavl 4:1 (kon.)
HC Slovan – Petrohrad 2:3 (0:1 po s.n.) | Lev – Čerepovec 3:1 (kon.)
Metallurg Novokuzněck
3:2 (2:0, 1:1, 0:1)
HC Dinamo Minsk
Středa 04.12.2013, 13:00KHL

Hosté i přes zlepšený výkon nakonec nedokázali dohnat ztrátu z první poloviny utkání. Kitarov sice v 50. minutě snížil na 2:3, ale na víc se již Minsk nezmohl a domácí dokázali ubránit těsný náskok. Novokuzněck tak vítězí nad Dinamem Minsk 3:2. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dne. (15:27:32)

60:00

59:30
    Michajl Kuklev dostává 2 minuty za hákování.

57:35
    Pokračují pokusy Minsku o závěrečný nápor, ale Novokuzněck se zatím výborně brání.

56:49
    Dinamo získalo útočnou třetinu ale Mettalurg již posunul puk do středního pásma.

55:47

54:57
    Hosté vyhazují kotouč přes všechny čáry, ale na domácích je vidět, že už se hlavně chtějí vyvarovat zbytečných chyb a dohnat utkání do vítězného konce.

53:47
    Hosté si komplikují situaci a budou se muset bránit, jelikož Ilja Kaznaděj dostává 2 minuty za vražení na hrazení.

53:22
    Postavení mimo hru Metallurgu.

52:13
    Po opakovaném vhazování před Ložkinem musí domácí brankář zasahovat proti střele od modré čáry.

51:04
    Před Ložkinovo brankou vidíme další rozepři mezi Stasem a domácími obránci, hra je již uklidněna a bude se pokračovat.

50:32
    Dinamo pokračuje v ofenzivě a drží útočné pásmo.

49:04
    Dinamo Minsk právě vstřelilo branku!
    Hostům se jejich aktivní hra vyplácí a přináší odměnu v podobě kontaktní branky, o kterou se postaral ALEXANDR KITAROV. Asistence: Vitalij Kirjuščenkov.

47:22
    Domácí dostali kotouč z vlastní třetiny a sami teď postupují dopředu.

46:39
    Komerční přestávka.

Dušan Šitner

Branky a nahrávky: 8. Garejev (Mantyla, Kartajev), 10. Jemelin (Kapotov), 24. Achmet (Jemelin) – 39. Irgl (Kaljužnyj, Platt), 50. Kitarov (Kirjuščenkov)

Metallurg Novokuzněck: Ložkin (Sorokin) – Matynov, Arzamascev, Mantyla, Kuklev, Axjoněnko, Kanarskij, Kapotov, Skutar – Achmetov, Galimov, Žafjarov – Garejev, Kartajev, Kosourov – Skladničenko, Mitrjakov, Kurepanov – Veličkin, Jemelin, Nazarov.
    HC Dinamo Minsk: Šelepňov (10. Haugen) – Nogačjov, Krajíček, Lintner, Kaznaděj, Sinkevič, Usenko, Filičkin – Kaljužnyj, Irgl, Stas – Platt, Surový, Matěruchin – Zacharov, Kitarov, Jefimenko – Lopasčuk, Dadonov, Chouinard, Kirjuščenkov.

Rozhodčí: Bondar, Safjullov – Majtak, Pronskich