Vsetín – Technika Brno 1:6 (kon.) | Orlová – Val. Meziříčí 3:4 (2:3 po s.n.) | Frýdek-M. – Nový Jičín 5:2 (kon.)
Opava – Přerov 8:4 (kon.) | Prostějov – SHK Hodonín 7:2 (kon.) | Břeclav – Poruba 2011 3:6 (kon.)
Pelhřimov – Nymburk 3:4 (po pr.) | Milevsko – Bílina 5:2 (kon.) | Vrchlabí – Mor. Budějovice 4:0 (kont.)
Klatovy – Kobra 5:4 (kon.) | Jindř. Hradec – Sokolov 3:6 (kon.) | Tábor – Klášterec nO 3:0 (kon.)

Vrchlabí vstřelilo branku!
    Domácí zvyšují již na 4:0! Kapitán domácího celku JIŘÍ JAKUBEC dostal přihrávku do mezikruží a našel mezírku mezi betony brankáře Šťastného. Asistence: Martin Filip a Jan Veselý.

19:58
    To je neskutečné! Dvě sekundy před koncem domácí přidávají třetí branku! Šťastný přihrával JANU VESELÉMU, který zakončuje skvělý závěr úvodní dvacetiminutovky domácích třetím gólem do hostující sítě. Asistence: Tomáš Šťastný.

18:43
    Minutu a sedmnáct sekund před koncem první třetiny přidávají domácí již svoji druhou branku! A opět to byl gól z kategorie výstavních! Jakubec předložil kotouč na modrou ONDŘEJI HAMERSKÉMU, jehož parádní rána skončila v pravém horním růžku Šťastného brány. Asistence: Jiří Jakubec a Patrik Fořt.

16:18
    Domácí se ujímají vedení ve vlastním oslabení! MARTIN FILIP s Patrikem Fořtem ujeli v přesilovce soupeře dva na jednoho, Fořt přistrčil kotouč prvně jmenovanému, jenž byl sám před Šťastným a exkluzivním forhendovým blafákem otevírá skóre utkání. Asistence: Patrik Fořt a Ondřej Hamerský.

Branky a nahrávky: 17. Filip M. (Fořt, Hamerský), 19. Hamerský (Jakubec, Fořt), 20. Veselý (Šťastný), 27. Jakubec (Filip M., Veselý)

HC Stadion Vrchlabí: Jeschke (Abrahám) – Vondráček, Hamerský, Poskočil, Klement, Kolář, Lenoch, Provazník – Jakubec (C), Filip M. (A), Fořt, Jirků, Šťastný, Veselý, Březina, Gengel, Filip D., Marek, Marks
    Hockey Club Moravské Budějovice 2019: Šťastný (Helešic) – Latner, Sechovec, Tobola, Sobotka, Tichý, Hobza, Kesner, Zahradník (A), Telesz, Kovalský, Barták, Pěška, Trojan, Nahodil, Vlček, Dostál