Čeljabinsk – Jekatěrinburg 2:3 (1:2 po s.n.) | Magnitogorsk – Chanty-Mansijsk 5:4 (po pr.) | Ufa – Omsk 3:2 (kon.)
Nižněkamsk – Barys 0:1 (kon.) | Viťaz – N.Novgorod 2:3 (kon.) | Dynamo Moskva – Kazaň 3:0 (kon.)
po s.n. (1:2)
Traktor Čeljabinsk
2:3 (0:0, 1:1, 1:1 - 0:0)
Avtomobilist Jekatěrinburg
Čtvrtek 05.12.2013, 14:00 • Traktor-Arena • KHL

V samostatných nájezdech zvítězil tým Avtomobilist Jekatěrinburg.

Rozhodující nájezd proměnil FJODOR MALYCHIN.

Malychin si stáhl kotouč a střelou pod víko posílá hosty do vedení – 1:2.

Na druhé straně se totéž daří Malychinovi akorát do forhendu – 1:1.

Kontiola bekhendovým blafákem překonává Kováře – 1:0.

59:43
    Ve stejný čas je vyloučen za nedovolené bránění Valejev.

58:00
    Šance pro domácí rozhodnout zápas. Jemelejev vykázán na 2 minuty za vysokou hůl.

51:50
    Trjamkin zahákoval soupeře a dostává 2 minuty nepodmíněně. Přesilovka pro Traktor.

48:12
    Jekatěrinburg právě vstřelil branku!
    Velkou smůlu měl nyní Garnett, když se střela DMITRIJE MEGALINSKÉHO odrazila od zadního mantinelu do jeho betonu a od něj za brankovou čáru.

46:42
    Vyloučení na straně Čeljabinsku. za podražení usedá na trestnou lavici Kosticyn.

42:37
    Čeljabinsk právě vstřelil branku!
    Valejev za brankou vydoloval kotouč a přihrál před ní volnému VJAČESLAVOVI OSNOVINOVI, který tak vrací domácímu celku vedení. Asistence: Igor Valejev.

39:38
    Hostům se podařilo těsně před sirénou vyrovnat, když odražený puk dorazil do brány ARŤJOM ČERNOV. Asistence: Nikita Trjamkin.

36:21
    Ve stejný čas jsou vyloučeni Chistov (CLJ) a Lepistö (JEK).

24:20
    Kontiola našel volného ANDREJE KOSTICYNA na druhém kruhu, který golfem propálil Kováře. Asistence: Petri Kontiola.

22:54
    Trjamkin (JEK) vyloučen za podražení.

18:17
    Za hákování poprvé dnes usedá na trestnou lavici Jemelejev (JEK).

12:05
    Černov se dostal až před Garnetta, kterého už objel, ale puk nezasunul do odkryté branky.

9:02
    Čeljabinsk jde do třech. Za vysokou hůl je potrestán Kokujov.

7:47
    Za hákování putuje na trestnou domácí Bondarev.

Ondřej Jícha

Branky a nahrávky: 25. Kosticyn (Kontiola), 43. Osnovin (Velejev) – 40. Černov (Trjamkin), 49. Megalinskij, rozh. náj. Malychin

Traktor Čeljabinsk: Garnett (Danilišin) – Rjabikin, Vasilčenko, Bondarev, Kondraťjev, Katičev, Borodkin, Artamonov, Chlystov – Dugin, Kontiola, Kosticyn – Chistov, Bulis, Kuzněcov – Popov, Glinkin, Kokujov – Osnovin, Mokin, Valejev.
    Avtomobilist Jekatěrinburg: Kovář (Fomin) – Gusev, Trjamkin, Jegin, Lepistö, Megalinskij, Antonov, Žuravljov, Rybnitskij – Lewandowski, Deveaux, Jefimov – Lazarev, Černov, Malychin – Děmagin, Simakov, Jemelejev – Arkalov, Strelcov, Golyšev

Rozhodčí: Kadyrov, Karabanov – Petrov, Fatějev.