Michalovce – Spišská N. Ves 1:2 (kon.) | Prievidza – Prešov 2:4 (kon.) | Lipt. Mikuláš – SR 18 4:3 (1:0 po s.n.)
Bardejov – Topoľčany 5:2 (kon.) | Senica – Pov. Bystrica 3:5 (kon.)
HK DUKLA Ingema Michalovce
1:2 (0:0, 1:0, 0:2)
HK Spišská Nová Ves
sk Středa 11.12.2013, 17:001. liga (SR)

Je koniec, Spišská Nová Ves otočila stretnutie vo svoj prospech a získava všetky tri body. (19:14:10)

60:00

59:26
    Spišská Nová Ves dala gól!

Neuveriteľné! Hostia pár sekúnd pred záverečnou sirénou otáčajú zápas vo svoj prospech. Hrdinom sa stáva FRANTIŠEK KOKY. Asistencie: Richard Smotrila, Miroslav Škovira.

58:07
    Michalovce hrajú v plnom počte, hostia presilovku využiť nedokázali.

56:07
    Vylúčenie na strane Michaloviec. Na trestnú lavicu odchádza na dve minúty za držanie Martin Drotár.

50:12

A je vyrovnané! Dôležitý gól si na svoje konto pripisuje RICHARD SMOTRILA a to dokonca vo vlastnom oslabení. Bez asistencií.

49:39
    Domáci hokejisti dostanú príležitosť navýšiť svoj náskok. Na trestnú lavicu smeruje hosťujúci Patrik Wesselényi na dve minúty za hru so zdvihnutou hokejkou.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

V strednej dvadsaťminútovke videli diváci v Michalovciach iba jediný presný zásah. O víťazovi tak ešte rozhodnuté určite nie je.

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

37:00
    Druhá dvadsaťminútovka sa pomaly ale isto blíži ku svojmu koncu. Podarí sa hosťujúcim hráčom vyrovnať?

29:30
    Dukla dala gól!

Po takmer polhodine hry prichádza za rovnovážneho stavu prvý presný zásah v stretnutí. Postaral sa oň domáci MARTIN OPATOVSKÝ. Asistencie: Miloš Palovčík, Maroš Žemba.

26:43
    A aj tretia presilová hra v tomto stretnutí ostáva nevyužitá. Stav na svetelnej tabuli je naďalej 0:0.

24:43
    A máme tu aj prvé vylúčenie na strane hosťujúceho celku. Na trestnú avicu odchádza na dve minúty za podrazenie Miloš Zakopjan.

23:15
    A je po presilovke. Hokejisti zo Spišskej Novej Vsi nedokázali využiť ani túto príležitosť početnej výhody a skóre sa stále nemení.

21:15
    Druhá tretina začína vylúčením na domácej strane. Tentokrát svoj tím na dve minúty oslabí Slavomír Vorobel za hru lakťom.

20:01
    Začala sa druhá tretina.

Po prvej tretine je stav rovnaký ako pred jej začiatkom. Hosťujúci hráči mali k dispozícii presilovú hru, ale využiť sa im ju nepodarilo a tak diváci doposiaľ presný zásah nevideli.