Omsk – Novosibirsk 3:2 (kon.) | Barys – Novokuzněck 5:3 (kon.) | Chanty-Mansijsk – Vladivostok 2:3 (kon.)
Jekatěrinburg – Chabarovsk 5:1 (kon.) | Jaroslavl – Ufa 4:2 (kon.) | Čerepovec – Nižněkamsk 1:0 (kon.)
Mytišči – Čeljabinsk 2:3 (kon.) | Petrohrad – Magnitogorsk 0:2 (kon.) | Spartak Moskva – N.Novgorod 1:2 (kon.)
CSKA Moskva – Lev 0:3 (kon.) | Minsk – Viťaz 0:2 (kon.) | Záhřeb – Kazaň 6:5 (kon.)
Doněck – Dynamo Moskva 2:3 (kon.)
Jugra Chanty-Mansijsk
2:3 (1:1, 1:1, 0:1)
Admiral Vladivostok
Středa 11.12.2013, 14:00 • Arena Jugra, Chanty-Mansijsk • KHL

Z mé strany vše, u KHL brzy nashledanou. (16:16:05)

Jugra měla zápas rozehraný slušně – dvakrát vedla, jenže ani v jednom případě ho zkrátka neudržela. Admiral dokonal obrat ve třetím dějství, kde vsítil rozhodující gól Andrej Barbašev a zajistil týmu důležité tři body v boji o play-off za vítězství 3:2. Domácí naopak ztrácejí díky další porážce na svého konkurenta už hrozivých 11 bodů.

60:00

59:38
    Oddechový čas pro hosty.

59:16
    Dobrá spolupráce Savinainena s Dixonem. Druhý jmenovaný vypálil velmi slušně, ale Ivannikov stále mezi třemi tyčemi ve třetí třetině čaruje.

59:09
    Jugra hraje power-play, Kuzněcov zamířil na střídačku.

59:09
    Oddechový čas pro domácí.

58:14
    Starosta v dobré možnosti. Jenže ani on od modré čáry Ivannikova nepřekonal. Sekundy do konce utkání se Jugře krátí a krátí.

57:20
    Chlyncev si dnes s pukem prostě nerozumí. Nejprve ho netrefil vůbec, poté vystřelil jen mimo.

56:17

55:21
    Admiral se nikam nežene, nemá potřebu za tohoto stavu nějak bláznit. Především je důležité nechybovat v obraně, aby se vítězství udrželo.

54:17
    Tohle domácím rozhodně nepomůže. Sitnikov (JUG) dostal 2 + 10 minut za úder do oblasti hlavy a krku.

53:34

53:21
    Chanty-Mansijsk svojí přesilovky nehraje dobře. Je to přitom jedna z posledních možností, jak s nepříznivým výsledkem ještě něco udělat.

52:14
    Chlyncev snyní netrefil puk, který mu následně utekl z hokejky. Ivannikov tak mohl zůstat úplně v klidu.

51:34
    Další vyloučení Admiralu po návratu Těrnavského na led. Tentokráte se podražení dopustil Osipov (VLD).

51:11

50:53
    Nyní ještě Trončinský ohrozil soupeřovu branku, Ivannikov je ovšem maximálně koncentrovaný a odolává.

50:03
    Ťuljapkin střílel od modré čáry, Ivannikov na jeho střelu dobře viděl a polapil jí. Do konce přesilovky zbývá domácím více než minuta.

Patrik Sandev

Branky a nahrávky: 15. Trončinský (Starosta), 21. Magogin – 17. Osipov (Bergfors, Lisin), 38. Nikitěnko (Těrnavskij), 47. Barbašev (Commodore)

Jugra Chanty-Mansijsk: Kuzněcov (Kukin) – Šefer, Chvostov, Djakov, Starosta, Trončinský, Sokolov, Ťuljapkin, Šviděnko – Buljanskij, Magogin, Sitnikov – Smoleňák, Savinainen, Dixon – Chlyncev, Jakubov, Knjazev – Plotnikov, Žukov, Gusev
    Admiral Vladivostok: Ivannikov (Hovinen) – Porseland, Těrnavskij, Osipov, Commodore, Zemčjonok, Vorobjov, Antropov – Lisin, Nikitěnko, Ugarov – Bergfors, Gynge, Schutz – Sokolov, Drugov, Gračjov – Pervušin, Barbašev, Kuzněcov

Rozhodčí: Anisimov, Bulanov – Menšich, Čubykin