Omsk – Novosibirsk 3:2 (kon.) | Barys – Novokuzněck 5:3 (kon.) | Chanty-Mansijsk – Vladivostok 2:3 (kon.)
Jekatěrinburg – Chabarovsk 5:1 (kon.) | Jaroslavl – Ufa 4:2 (kon.) | Čerepovec – Nižněkamsk 1:0 (kon.)
Mytišči – Čeljabinsk 2:3 (kon.) | Petrohrad – Magnitogorsk 0:2 (kon.) | Spartak Moskva – N.Novgorod 1:2 (kon.)
CSKA Moskva – Lev 0:3 (kon.) | Minsk – Viťaz 0:2 (kon.) | Záhřeb – Kazaň 6:5 (kon.)
Doněck – Dynamo Moskva 2:3 (kon.)
Avtomobilist Jekatěrinburg
5:1 (1:1, 2:0, 2:1)
Amur Chabarovsk
Středa 11.12.2013, 14:00KHL

Utkání je u konce. Ve třetí třetině už domácí s přehledem kontrolovali průběh hry, přidali další dvě branky a konečným výsledkem 5:1 jednoznačně porážejí Amur Chabarovsk. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dne. (16:14:44)

60:00

59:01
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:22
    Viklund opakovaně vystřelil od modré čáry. Jarvinen vyráží.

57:43
    Dnešní utkání sleduje 5300 diváků.

56:05
    Jekatěrinburg právě vstřelil branku!
    Již na 5:1 zvyšuje SERGEJ DEMAGIN. Asistence: Alexej Simakov.

54:19
    Hraje se velmi rychlý hokej ze strany na stranu. Obě mužstva mají prostor pro protiútoky.

53:49
    Jakub Petružálek vystřelil z ostrého úhlu, ovšem trefil pouze boční konstrukci branky.

51:09
    Nakonec se čtvrtou branku domácích podařilo vsítit střelci, kterým je SAMI LEPISTÖ. Asistence: Tobias Viklund, Fjodor Malychin.

49:21
    Domácí jsou sice aktivnějším mužstvem, ale mají teď veliké problémy s nalezením nějaké vhodné střelecké pozice.

47:35
    Také ve třetí třetině jsou zatím jednoznačně lepší domácí hráči.

46:26
    Viklund a po něm Malychin zaměstnali Jarvinena.

44:59
    Tarasov nahazuje puk za bránu, ovšem u kotouče jsou dříve domácí hráči.

43:44
    Lepisto vystřelil tvrdě od modré čáry, ovšem Jarvinen byl na svém místě.

41:02
    Domácí zatím ve třetí třetině hosty k ničemu nepouštějí a sami kombinují v útočném pásmu.

40:01

Třetí dějství začne přibližně v 15:40.

Druhou část ovládli nakonec domácí po brankách Malychina a Lewandowskiho a díky nim vedou po dvou třetinách poměrem 3:1.

40:00

Dušan Šitner

Branky a nahrávky: 17. Jefimov (Jemelejev), 33. Malychin (Černov), 34. Lewandowski (Gusev, Jemelejev), 52. Lepistö (Viklund, Malychin), 57. Demagin (Simakov) – 8. Loginov (Loginov)

Avtomobilist Jekatěrinburg: Kovář (Farafonov) – Gusev, Jegin, Viklund, Lepistö, Megalinskij, Antonov, Žuravljov – Lewandowski, Jemelejev, Jefimov – Lazarev, Černov, Malychin – Děmagin, Simakov, – Arkalov, Strelcov, Golyšev, Deveaux.
    Amur Chabarovsk: Jarvinen (Jerjomin) – Loginov A., Salcido, Sedunov, Loginov V. Ježov, Bilalov, Těrjajev – Korotkov, Juňkov, Petružálek – Muršak, Šiškanov, Stěpanov – Lugin, Orlov, Krjukov – Tarasov, Smurov, Klimčuk.

Rozhodčí: Kadyrov, Sergejev – Kučava, Novikov