1:1 (1:0)
CS Marítimo
Pátek 13.12.2013, 21:15 • Estádio EFAPEL, Coimbra • Portugalská Primeira Liga

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (23:05:52)

Dnešní utkání skončilo zaslouženou remízou, když domácí vedli po prvním poločase 1:0, nicméně hostům se podařilo ve druhém poločase, zásluhou Derleye v 72. minutě vyrovnat. A byť byli hosté od vyrovnávacího gólu aktivnější, branka již dál nepadla, což znamená, že každý tým získává "pouze" bod.

90+5
    Probíhají poslední vteřiny zápasu, na skóre se již nic nezmění.

90+4
    Střídání v týmu CS Marítimo: ze hřiště odchází Héldon, přichází Rossi.

90+2
    Hosté sice rozehrávali rohový kop z levé strany, ale obrana Coimbry se ubránila.

90+1
    Pět dlouhých minut ještě nastaví sudí Luís Ferreira.

90
    V poslední minutě ještě Héldon zkouší dostat míč z levé strany do vápna soupeře, ale nepovedlo se mu to.

89
    Blíží se závěr utkání, vypadá to, že se oba týmy rozjedou s jedním bodem.

88
    Střídání v týmu CS Marítimo: ze hřiště odchází Artur, přichází Brígidio.

88
    Domácí rozehráli rohový kop z pravé strany, hosté se bez problémů ubránili.

87
    Rúben Ferreira to přehnal při získávání pozice před rozehráním rohového kopu a poté, co vlepil facku soupeři, dostává zaslouženě žlutou kartu.

87
    Další rohový kop pro Coimbru a publikum "cítí" šanci!

86
    Skvělá hlavička v pokutové území, Capela posílá míč, po centru z levé strany, těsně vedle branky!

85
    Žlutých karet je v dnešním utkání opravdu hodně, Sami nyní fauluje na vlastní polovině a je dalším potrestaným hráčem.