Levante – Elche 2:1 (kon.)
Levante UD
2:1 (1:1)
Elche CF
Pátek 13.12.2013, 21:00 • Estadio Ciudad de Valencia, Valencie • Španělská LaLiga

Závěrečný hvizd hlavního sudího znamená, že Levante přerušuje svou bídnou sérii porážek a po více než měsíci se dočkalo vítězství. O něj se zasloužil především střídající Barral, který své dvě branky zaznamenal v závěru obou poločasů. Hosté sice vedli, ale nakonec odjíždějí z Valencie s prázdnou. To je ode mne vše, hezký zbytek pátečního večera. (22:51:48)

90+5
    Hostující Herrera uviděl žlutou kartu.

90+4
    Karabelas fauloval, hosté mají k dispozici přímý kop z boční strany pokutového území.

90+4
    Necelé dvě minuty chybí do konce dnešního zápasu. Zvládne Elche vyrovnat? Hosté právě vyráží do útoku...

90+2
    Elche poté kopalo ještě jeden roh, ale ten byl také bez úspěchu.

90+1
    Albacar rozehrál rohový kop ke vzdálenější tyči, kde měl gólman Navas hodně práce, aby míč dostal do bezpečí.

90
    Hlavní sudí nastaví 5 minut!

90
    Standardka se hostům nepovedla, přesto zůstávají u míče. Moc času jim ale už nezbývá.

90
    Xumetra neposlechl výzvu hlavního sudí a ten jej trestá žlutou kartou.

89
    Gil byl faulován Diopem, Elche tak může zaútočit.

87
    Hosté pochopitelně spěchají, snaží se vyrovnat. Přesný opak předvádějí fotbalisté Levante, kteří natahují čas, jak jen to jde.

85
    Mantecón vlétl do Xumetry a za svůj zákrok dostává žlutou kartu.

84
    Albacar je již na nohou a brzy se opět zapojí do hry.

83
    Ten se domácím příliš nepovedl, a tak je daleko závažnější fakt, že v pokutovém území zůstal v nepříliš fotbalové pozici ležet hostující Albacar.

82
    Albacar odehrál míč do zámezí a tím nabídl Levante roh.

80
    Levante právě vstřelilo branku!
    Stejně jako před koncem první půle, tak i chvíli před koncem celého zápasu udeřil DAVID BARRAL, který svou druhou trefou v zápase otáčí skóre ve prospěch domácích! López poslal do šestnáctky nadýchaný centr a Barral si připisuje další gól hlavou – 2:1!

80
    A brzy následuje poslední střídání Levante. El Zhar dohrál, na hřiště míří Xumetra.

78
    Další střídání Elche znamená odchod Boakyeho a příchod Cristiana Herrery.

Lukáš Švéda

Branky: 41. Barral (da Silva Pinto), 80. Barral (P. López) – 25. Sapunaru (Botía)

Karty:   39. Vyntra (LVN), 57. El Zhar (LVN), 90. Xumetra (LVN) – 65. Boakye (ELC), 74. Botía (ELC), 85. Mantecón (ELC), 90+5. C. Herrera (ELC)

Levante UD: Navas – P. López, Vyntra, Karabelas, García Juanfran – El Zhar (80. Xumetra), Simão, da Silva Pinto (46. Rubén García), Diop, Ríos – Babá (38. Barral).
    Náhradníci: Javi Jiménez – El Adoua, Rubén García, Xumetra, Ivanschitz, Barral, Camarasa Camarasa Ferrando.

Elche CF: Toño – Sapunaru (75. Mantecón), Pelegrín, Botía, Albacar – Gil, C. Sánchez, Coro, R. Pérez, Fidel (64. Ñíguez) – Boakye (78. C. Herrera).
    Náhradníci: M. Herrera – Cisma, Rivera, Ñíguez, Mantecón, J. Márquez, C. Herrera.

Rozhodčí: J. Estrada – F. Martín, J. Núnez – A. Gorostegui