Havířov – Písek 6:3 (kon.) | Chomutov – Jihlava 6:0 (kon.) | Hr. Králové – Letňany 5:4 (1:0 po s.n.)
Sparta – Vítkovice 3:9 (kon.) | Kladno – Č. Budějovice 4:1 (kon.) | HC Plzeň – Třinec 1:2 (kon.)
Poruba 2011 – Mladá Boleslav 2:0 (kon.) | Liberec – Zlín 2:0 (kon.) | Olomouc – HC Litvínov 6:2 (kon.)
Slavia – Kometa Brno 0:4 (kon.) | Pardubice – K. Vary 3:2 (kon.) | Vsetín – Ústí n/L 4:3 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
3:2 (2:1, 0:1, 1:0)
HC Energie Karlovy Vary
Sobota 14.12.2013, 16:00 • ČEZ Arena Pardubice. • Extraliga staršího dorostu

Domácí uválčili těsné vítězství 3:2, když poslední branku Východočechů v 54. minutě zařídil tvrdou ranou Miroslav Rohlík. Vary v závěru zkoušely hru bez brankaře, ale nebylo to nic platné. Z Pardubic se Vámi loučí Marek Votke. (18:07:24)

60:00

59:44
    Václav Krliš pálí od modré, Vejmelka ukazuje svou lapačku!

59:38
    Další pokus přes celé hřiště a další zakázané uvolnění Pardubic.

59:21
    Jakub Martinec vyhodil přes celé hřiště a kotouč jen těsně míjí branku!

59:05
    Střelu zápěstím od modré čáry kryje Karel Vejmelka.

58:59
    Karlovy Vary odvolávají brankáře a hrají v pěti!

58:46
    Vejmelka vyráží střelu ze středního pásma.

58:00
    Daniel Voženílek a Jakub Truhlář dostávají shodně po dvou minutách za hrubost a bude se hrát čtyři na čtyři.

57:18
    Dvojice Daniel Voženílek – Michael Špaček vyrazila vstříc jedinému obránci, kterého pohledně obešel první jmenovaný a směřoval svůj pas do druhé vlny na Špačka, ten ale skákavý kotouč nezpracoval.

55:54
    Pardubice se nechtějí dopustit chyby, která by je eventuelně mohla stát dosavadní vypracovaný náskok a převážně nastřelují kotouče směrem k Harakalovi.

53:40
    Vzápětí je na druhé straně nucen řešit závar před brankou Karel Vejmelka – úspěšně.

53:19
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Úsilí se Východočechům vyplatilo. Po střele Martina Hlaváčka se kotouč odrazil k MIROSLAVU ROHLÍKOVI, a ten forhendem z ostrého úhlu propálil karlovarského brankaře. Asistence: Martin Hlaváček a Ondřej Panna.

53:12
    Tentokráte si připisuje další zákrok po střele Jakuba Martince.

52:07
    Pardubice kombinují v útočném pásmu ve snaze zvrátit stav utkání na svou stranu, ale Harakal odolává.

50:36
    Filip Zadina prolétl do útočné třetiny s úmyslem překonat Harakala střelou nad beton, ale karlovarský brankář měl štěstí, protože projektil nenabral dostatečnou výšku.

49:45
    Od modré čáry nepříjemně pálil Matěj Bažant, Harakal vyráží do rohu.

49:37
    Vhazovat se bude po pravé ruce Harakala.

48:49
    Nepovedenou přihrávku Energie v jejím obranném pásmu zachytil Filip Havrda a ocitl se v bezprostřední blízkosti brance, ale kotouč do ní neprocpal!

Marek Votke

Branky a nahrávky: 2. Voženílek (Špaček), 12. Havrda (Velínský), 54. Rohlík (Hlaváček, Panna) – 16. Krliš (Rulík, Nguyen), 23. Dimitrov (Bahounek)

HC Dynamo Pardubice: Vejmelka (Červený) – Flatys, Horyna, Procházka, Franc, Bažant, Rudy – Krejčík, Benýšek, Panna, Zadina, Hlaváček, Rohlík, Velínský, Špaček, Havrda, Voženílek, Jajcay, Martinec.
    HC Energie Karlovy Vary: Harakal (Frček) – Vodička, Bahounek, Beer, Truhlář, Pajk, Soudský, Rulík, Binias, Prachař – Hauzr, Nguyen, Janata, Čejka, Krliš, Dimitrov, Pastyřík.

Rozhodčí: Barek – Čížek a Täsch